Брендований літній одяг – це можливість виділитися, сформувати стиль компанії і створити гарну не жарку уніформу для співробітників. На сьогодні багато компаній користуються послугою нанесення логотипів не тільки на спецодяг, а й на літні елементи одягу. З їх допомогою можна досягти декількох цілей:

  • забезпечити співробітників красивою брендованою уніформою;
  • створити спеціальну форму для працівників підприємств різних сфер;
  • розповісти про свій бренд на літніх виставках і конференціях;
  • познайомити людей з компанією, наносячи на футболки або кепки логотипи, написи або фірмові слогани.

Брендування літнього одягу користується популярністю і у звичайних людей. Часто на нього наносяться індивідуальні малюнки, фотографії, написи, принти. Завдяки цьому можна виділитися з натовпу і сформувати індивідуальний, яскравий образ. Тому такі літні речі стануть хорошим варіантом подарунка для близької людини.


На який літній одяг можна нанести малюнок або логотип?

Насправді, на будь-якому елементі одягу можна надрукувати або вишити фірмовий знак компанії або малюнок. Це залежить тільки від ваших цілей і бажань.

  • Футболки. Найбільш популярним вважається друк футболок, які ніколи не втрачають актуальності в літній сезон. Для компаній підійдуть легкі моделі з нанесеним логотипом або назвою, які можуть одягати співробітники під час своєї роботи, виставок та конференцій. Використовуються вони і в якості роздавальних матеріалів. Не менш цікавою буде вишивка на футболках – такі вироби виглядають яскраво і цікаво, вони зносостійкі і витримують часті прання.
  • Кепки, бейсболки. Вони вважаються кращими головними уборами в спеку. Тому друк на кепках вважається одним з найпопулярніших в літній сезон. Малюнок можна наносити як на передню лобову частину, так і з боків або ззаду. Також хорошим варіантом стане вишивка на бейсболках, за допомогою цього методу можна нанести красиву напис або малюнок будь-якої складності.
  • Бандани. У разі, якщо ви хочете захистити своїх співробітників від спеки і заявити про бренд, хорошим варіантом стане друк на банданах. Часто на них наносять логотипи компаній або фірмові знаки. Також можна вибрати вишивку на банданах, що дозволяє створити яскраві і стильні елементи уніформи.
  • Косинки і хустки. Для багатьох сфер діяльності вони вважаються важливими елементами уніформи. Крім цього, при проведенні конференцій в літню пору друк на хустинках дозволяє створити впізнавані роздаткові матеріали. Таким чином, ви заявите про свій бренд великій кількості людей. Також ви можете вибрати вишивку на хустинках, яка здійснюється за допомогою сучасного обладнання.
  • Парео. Цей літній одяг є не тільки елементом гардеробу. Так, друк на парео дозволяє створити яскравий одяг для фотосесій, рекламних кампаній, вечірок та інших цілей. На нього можна наносити логотипи, візерунки, фотографії, емблеми та багато іншого.


Крім цього, популярністю користується друк на дитячих футболках, який дозволяє створити літню уніформу для спортивних секцій, гуртків і іншого. Часто на ній можна побачити красиві написи, малюнки, знаки гуртка або фотографії.

В «Сім-Принт» ви можете замовити брендування за доступними цінами. Ми виготовимо вироби в термін і проконсультуємо з усіх питань. Телефонуйте нам!