Що друкуємо:

  • картинки будь-якої складності
  • логотипи компанії, символи
  • написи, імена, зображення брендів

Брендування сумок і валіз – це модна тенденція на ринку реклами і створення фірмового стилю. На них наносять логотипи, іменні написи, назви компаній і фірмові зображення. З їх допомогою можна візуалізувати спортивну, туристичну та бізнес поклажу.

Наша компанія «Сім-Принт» допоможе вам зробити брендування валіз, сумок, рюкзаків та іншої ручної поклажі. Ми також здійснюємо друк на чашках, наносимо логотипи, назви компаній, зображення будь-якої складності і фотографії.

Нанесення логотипів на валізах і сумках – особливості та переваги

Ми забрендуємо чохли на валізи та рюкзаки, самі валізи, сумки, папки, рюкзаки, портфелі та іншу ручну поклажу. На них можна нанести логотипи, фірмову символіку, назви, імена, зображення будь-якої складності. Працюємо як з одиничними екземплярами, так і великими партіями. Терміни і вартість виробів уточнюйте у наших менеджерів.

Брендована річ виглядає ексклюзивно, вона підкреслить ваш статус, а також стане відмінною рекламою бренду і самої компанії. З її допомогою можна підкреслити свою винятковість і оригінальність. Також у нас ви можете замовити друк логотипів на еко сумках.

В процесі брендування використовуємо якісну і міцну плівку, яка дозволяє створити виняткову річ. Її особливості:

  • стійкість до ультрафіолету, стирання, прання;
  • річ не боїться зовнішніх погодних умов;
  • презентабельність, гарний зовнішній вигляд;
  • можна нанести зображення або напис будь-якої складності.

Ми наносимо малюнки як в одному, так і декількох кольорах. Терміни виготовлення залежать від складності роботи і обсягу партії. Також ми створюємо каски з логотипами для будівельних компаній та інших фірм.

Як замовити друк логотипів на валізах і сумках

За допомогою брендування можна перетворити сумку, чемодан, пакет, торбу в маркований продукт, який заявляє оточенню про компанію. Він дозволяє виділитися із загальної маси і створити грамотну рекламу компанії.

В «Сім-Принт» ви можете замовити нанесення логотипів на сумки, валізи або іншу ручну поклажу. Ми здійснюємо друк на валізах в Києві, але також працюємо по всій Україні. Після виготовлення продукції відправимо партію в будь-яку точку країни зручним для вас способом. Вартість і терміни виконання замовлення ви можете уточнити у наших менеджерів. У нас ви також можете замовити друк на бананках з доставкою.

Ми брендуємо вироби з будь-якого складу, створюючи той малюнок, напис або логотип, який вам потрібен. Це дозволяє створювати ексклюзивні речі, а також позитивний імідж компанії. Телефонуйте нам, ми проконсультуємо з усіх питань.

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми виготовимо вироби і доставимо їх в будь-яку точку України.

Ціна виробів залежить від складності роботи, обсягу замовлення і малюнка. Дзвоніть нашим менеджерам для уточнення деталей.

Терміни виготовлення становлять від 1 дня, але це залежить від складності малюнка і обсягу партії.

У нас ви можете замовити виготовлення брендованих валіз і сумок в тому обсязі, який вам потрібен. Телефонуйте, ми проконсультуємо з усіх питань.