Розміри:

 • 10х20 см
 • 12х22 см
 • 14,5х24 см

Тканини:

 • штучний шовк
 • атлас

Види:

 • односторонні
 • двосторонні
 • спаяні

Прапорці - це конструкції з невеликим флагштоком і зменшеними розмірами полотна, які використовуються в офісах, на конференціях, під час заходів і рекламних акцій. Дані вироби використовуються для підвищення корпоративної культури, проведення мітингів та інших подій, презентацій та знайомства з брендом.

Компанія «Сім-Принт» здійснює виготовлення гірлянд прапорів, прапорців різних типів - з логотипом, корпоративних, рекламних, вуличних. Ми пропонуємо терміновий друк, гарантуємо високу якість виробів і доступні ціни.

Також ми пропонуємо виготовлення бананок на замовлення з доставкою по Україні.

Виготовлення прапорців - види і основні відмінності виробів

Прапорці можуть мати самий різний вигляд, залежно від типу заходу або сфери їх використання. Так, бувають настільні прапорці, рекламні, офісні, з логотипом або іншим малюнком.

Ми виготовляємо прапорці на замовлення наступних типів:

 • Односторонні - для виготовлення використовується метод наскрізного друку. Прапорець підійде для рекламних акцій, одноденних урочистих заходів, конференцій та ін. "Економ-варіант" за ціною і часу.
 • Двошарові (дзеркальні) - більш якісне рішення, яке актуально в корпоративному середовищі, для проведення конференцій міжнародного характеру, для державних відомств та ін.
 • Двосторонні (зпаяні) - даний вид прапорців виготовляється з двох шматків тканини, при цьому зображення однаково читаемо з двох сторін.

Для створення прапорців можуть використовуватися різні методики, але кращим вважається друк сублімації. Саме цю технологію застосовує наша команда. При низькій вартості і невеликих тимчасових витратах, ви отримуєте якісний, яскравий і довговічний продукт. У нас ви також можете замовити друк банерів з доставкою по Україні.

Сублімаційний друк прапорців - в чому особливості та переваги?

В процесі виробництва ми використовуємо екологічно чисті чорнило, які володіють стійкістю до вицвітання і стирання. Під впливом високих температур матеріал «загартовується», йому не страшні чистки і прання. Малюнок наноситься на лицьову сторону і переноситься на виворітну по дзеркальному методу, завдяки чому виходить двосторонній друк прапорців. Це дозволяє здешевити і прискорити процес.

Друк сублімації прапорів з логотипом гарантує:

 • мінімальну вартість при малих і великих тиражах;
 • фотографічну чіткість друку малюнка на прапорі;
 • високу якість передачі кольору у всьому існуючому спектрі відтінків;
 • однорідну структуру матерії після того, як була проведена друк прапора на тканини;
 • довговічну службу вироби і стійкість до атмосферних опадів.

Така прапорна продукція відрізняється зносостійкістю, високою якістю і привабливим зовнішнім виглядом. За допомогою технології сублімації можна виготовити прапорці з логотипами, настільні та рекламні прапорці, для уболівальників, проведення заходів.

Як замовити друк на прапорцях з логотипами?

Компанія «Сім-Принт» виготовить прапорці на замовлення в термін і з гарантією високої якості. У нас також доступна вишивка прапорів на замовлення. Наша продукція відрізняється гарним зовнішнім виглядом, презентабельністю і довговічністю. Ми працюємо за готовими дизайнами, а також виготовимо макет відповідно до ваших побажань. Телефонуйте нам для уточнення деталей.


Виготовлення прапорців - види:

Сувенірні прапорці. Вони використовуються для знайомства з брендом, проведення заходів, як невеликих сувенірів на різні події. Для їх створення застосовується той же матеріал, що і для рекламних виробів.

Рекламні та промофлажкі. Вироби застосовуються для просування бренду, рекламування послуг або компанії, проведення заходів, агітацій, передвиборних кампаній і багато чого іншого. Головна їх мета - привернути аудиторію.

Конструктивні особливості

Односторонній друк (відсоток проходження кольору на зворотну сторону - 70%)

Двосторонній друк двох видів: з дзеркальним відображенням на іншій стороні і подвійні моделі, у яких друга сторона друкується з точним суміщенням зображення.

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, ми відправимо готові прапорці з логотипом в інше місто зручним для вас способом. Наприклад, Новою поштою.

Ціна виготовлення прапорців розраховується залежно від складності наносимого логотипу, кількості виробів в партії і іншого. Телефонуйте нам.

Друк на прапорцях проводиться в термін від 1 дня, це залежить від складності дизайну і обсягу партії.

У нас ви можете замовити прапорці в тій кількості, яка вам потрібна. Телефонуйте, наші менеджери проконсультують з усіх питань.