Компанія «Сім-Принт» виконує повний цикл виробництва ексклюзивного одягу з принтами. Ми розробляємо дизайн виробу, виконуємо його пошиття та наносимо принт за допомогою методу друку або машинної вишивки. Наша команда створює одяг для співробітників компанії, проведення заходів та акцій, а також сувенірні вироби.

Ми відшиваємо партії у тій кількості, яка вам потрібна. Працюємо з різними видами тканини, пропонуємо як стандартні, так і нестандартні рішення. Розробляємо дизайн майбутнього виробу з урахуванням ваших потреб та уподобань. Гарантуємо високу якість одягу та доступні ціни.

Пошиття одягу в SimPrint – особливості виготовлення виробів

Ми маємо великий досвід роботи як з маленькими, так і з великими замовниками. Пропонуємо виготовлення одягу «під ключ» та беремо на себе всі етапи роботи. Так, наша команда виготовить дизайн футболки, толстовки, штанів чи іншого одягу, розробить макет, підбере тканину залежно від ваших уподобань та виконає всі роботи з пошиття з гарантією якості. Таким чином, вам не доведеться звертатися до кількох компаній для виконання кожного етапу робіт, а вся відповідальність за якість продукції лягає на нас.

Швейний цех «Сім-Принт» оснащений сучасним обладнанням, а його потужність розрахована на швидке виготовлення оптових партій будь-яких обсягів.

Що ми можемо пошити?

У «Сім-Принт» ви можете замовити пошиття одягу будь-якого виду. Ми розробимо дизайн та виготовимо:

 • футболки;
 • пуловери;
 • толстовки;
 • фартухи та халати;
 • спецодяг;
 • куртки та жилети;
 • комбінезони та інші види одягу.

Звернувшись до нас, ви зможете замовити пошиття одягу того типу, який вам потрібний. Також можемо зробити аксесуари з логотипом вашої компанії, написами, оригінальними малюнками, принтами. Реалізуємо як прості дизайни, так і індивідуальні макети із оригінальним кроєм.

Етапи індивідуального пошиття одягу в «Сім-Принт»

Перший етап нашої співпраці з вами – це знайомство. Щоб наша команда розробила дизайн майбутнього виробу, ви розповідаєте нам про свій бренд або бізнес, цілі майбутнього виробу, які переваги ви маєте, де використовуватиметься футболка або толстовка.

Після цього ми беремося за створення дизайну майбутнього виробу з урахуванням ваших побажань. Ми продумаємо, де буде розташований логотип або малюнок, які кольори краще підібрати, а також врахуємо розмірну сітку. Далі дизайн конструктор одягу проходить узгодження з вами, після чого ми готові розпочати виробництво.

Лише у тому випадку, коли ми з вами зупинилися на певному варіанті та підготували необхідні макети, можна виконувати виробництво тестового зразка. Він включає наступне:

 • узгодження типу тканини, кольору одягу, фурнітури;
 • розробка лекал у тому розмірі, який ми з вами обмовимо;
 • нанесення принтів методом друку або вишивання;
 • визначення бюджету та термінів виконання замовлення.

Після розробки тестового зразка, ви зможете погодити остаточну версію виробу та прийняти її.

Основні етапи виробництва тиражу:

 • визначення фінальної версії виробу: дизайн, нанесення принтів, розміри;
 • узгодження вартості роботи, передплата за тираж;
 • вибір тканини та фурнітури згідно з дизайном;
 • розробка лекал за розмірами;
 • пошиття партії одягу на сучасному обладнанні;
 • нанесення логотипів, зображень, принтів методом друку або вишивання;
 • перевірка якості, упаковка та доставка.

Ми виконаємо пошиття виробів за стандартними макетами або індивідуальними дизайнами, завдяки великому досвіду нашої команди. Підберемо колір виробу за вашими побажаннями, а також з урахуванням того, для чого воно буде використовуватись. Наносимо зображення методом друку, а також пропонуємо вишивку на тканині, з якою ваш одяг виглядатиме стильно та сучасно.

Скільки коштує пошиття одягу в «Сім-Принт»

Оскільки наша команда займається всіма етапами виготовлення продукції, ви зможете заощадити на замовленні та отримати якісний виріб. Ціна пошиття одягу залежить від кількох факторів, у тому числі: тиражності, виду продукції, тканини та кольору, необхідності розробки лекал, дизайну майбутнього виробу, фурнітури, розмірного ряду, типу нанесення зображення, термінів виготовлення.

Ви можете зателефонувати нам або написати, наші менеджери охоче дадуть відповіді на всі питання і проконсультують з приводу цін на виготовлення готового одягу.

Переваги пошиття одягу в Сім-Принт

 • Наша команда реалізує будь-яку ідею. Вам просто потрібно озвучити, який виріб вам потрібний, після чого ми візьмемося за його розробку. Вам не доведеться думати про дрібниці.
 • Ми даємо гарантію якості. Підбираємо кращу тканину та фурнітуру, дотримуємося термінів та дотримуємося узгодженого макета.
 • Контролюємо виробництво на кожному етапі. Команда досвідчених фахівців слідкує за чітким виконанням кожного етапу виробництва. Тому ви будете впевнені в тому, що ваше замовлення виконане правильно.
 • Виконуємо повний цикл виробництва одягу. Ми розробимо дизайн виробу, підберемо тканини та фурнітуру, виконаємо відшив партії та нанесення зображень.

Як замовити індивідуальне пошиття одягу в «Сім-Принт»

Якщо вам потрібне пошиття одягу для співробітників, проведення акцій, виставок та інших заходів, колективних виступів, змагань, реклами свого бренду та інших цілей, звертайтесь до нас. Наші менеджери завжди на зв'язку та готові надати вичерпні консультації.

Просто розкажіть нам, для яких цілей вам потрібне пошиття одягу, і ми виконаємо ваше замовлення. Пропонуємо виготовлення футболок, худі, толстовок, верхнього одягу, уніформи, шапок і т.д. Працюємо у чітко обумовлені терміни, даємо гарантію якості та доставляємо вироби до будь-якого регіону України.

Так, у нашій компанії ви можете замовити виготовлення одягу з доставкою до вашого міста. Ми пропонуємо пошиття виробів у будь-якому обсязі, які потім доставимо у ваше місто зручним способом.

Ціна виготовлення одягу залежить від типу виробу, складності макета, обсягу партії, термінів. Телефонуйте нам, ми проконсультуємо з усіх питань.

Терміни пошиття одягу обумовлюються індивідуально після узгодження макету виробу. Ми завжди дотримуємось їх, а також гарантуємо високу якість продукції.

Так, у нас ви можете замовити ту кількість виробів, яка вам потрібна. Ми виготовимо одяг з принтами швидко та з гарантією якості.