Бананка – це компактна і універсальна сумка на пояс. Її комфортно носити, вона відрізняється достатньою місткістю і дозволяє мати всі речі під рукою. Хоча зазвичай бананку носять на поясі, її також можна надягати через плече, перед собою.

Сьогодні такі вироби стають частиною іміджу людини, доповнюють стиль і навіть грають важливу роль у формуванні корпоративної уніформи. Наша компанія «Сім-Принт» здійснює друк на бананках логотипів, принтів, різних малюнків. У нас ви також можете замовити сумки з логотипами, які сподобаються своїм стильним дизайном і незвичайним зовнішнім виглядом.

Брендовані сумки на пояс - в чому особливості нанесення логотипів?

Такі аксесуари популярні серед людей, які ведуть активний спосіб життя, часто подорожують, або їх діяльність пов'язана зі сферою торгівлі. Часто їх використовують, щоб заявити про бренд і зробити його більш впізнаваним. Це також гарна сувенірна продукція на Новий рік.

Бананка з логотипом - це практичний подарунок для партнерів, співробітників, постійних клієнтів компанії. Використовуючи цю річ, люди будуть рекламувати ваш бренд. Крім цього, додаткову рекламу ви створите, використовуючи сумки на пояс в якості елемента уніформи співробітників.

Популярними є і сувенірні бананки, які мають нестандартний дизайн. Ми можемо нанести на них різні принти, написи, малюнки. Завдяки таким аксесуарам ви виділитеся з натовпу і зможете доповнити свій імідж. У нас ви також можете замовити друк логотипів на еко сумках с доставкою в будь-який регіон України.

Для друку сумки-бананки з логотипом використовується метод сублімації. Він має кілька переваг:

  • можливість створення повнокольорового малюнка;
  • виріб стійкий до ультрафіолету;
  • картинка не боїться зовнішніх умов, вона залишається яскравою і привабливою;
  • відносна дешевизна друку.

Наша компанія виготовить бананки з логотипом в тій кількості, яка вам потрібна: оптом чи вроздріб. Ми працюємо по готовим дизайнам або розробимо макет для вашого виробу. до друку приступаємо тільки після узгодження всіх деталей. Популярним стає й нанесення логотипів на жилетки, куртки, які ви можете замовити у нас.

Як замовити друк на бананках?

Якщо вам потрібні сумки-бананки з принтами, логотипами, малюнками, написами, телефонуйте нам. В «Сім-Принт» якісне обладнання, також ми працюємо за технологіями, що гарантують отримання хорошого результату. Залежно від ваших потреб, менеджери запропонують вам варіанти нанесення логотипу або малюнка, а також узгодять усі деталі. Також у нас ви можете замовити вишивку логотипів на кепках-тракер. Ми працюємо в Києві, але зможемо виготовити і доставити продукцію в будь-який куточок України.

За допомогою брендованої сумки бананки ви зможете нагадати про свій бренд, зробити його впізнаваним і підкреслити свій стиль. Телефонуйте нам для уточнення деталей. Ми створимо для вас яскраві і незвичайні аксесуари.

Так! Виробництво знаходиться в місті Київ, але ми відправимо готові сумки на пояс в інше місто зручним для вас способом.

Ціна виготовлення бананок з логотипами залежить від складності нанесеного малюнка, кількості виробів в партії і іншого. Телефонуйте нам!

Термін друку на бананках становить від 1 дня, це залежить від складності дизайну і обсягу партії.

У нас ви можете замовити бананки в тій кількості, яка вам потрібна. Телефонуйте для додаткових консультацій.