Бананка – це компактна і універсальна сумка на пояс. Її комфортно носити, вона відрізняється достатньою місткістю і дозволяє мати всі речі під рукою. Хоча зазвичай бананку носять на поясі, її також можна надягати через плече, перед собою.

Сьогодні такі вироби стають частиною іміджу людини, доповнюють стиль і навіть грають важливу роль у формуванні корпоративної уніформи. Наша компанія «Сім-Принт» здійснює друк на бананках логотипів, принтів, різних малюнків. У нас ви також можете замовити сумки з логотипами, які сподобаються своїм стильним дизайном і незвичайним зовнішнім виглядом.

Брендовані сумки на пояс - в чому особливості нанесення логотипів?

Такі аксесуари популярні серед людей, які ведуть активний спосіб життя, часто подорожують, або їх діяльність пов'язана зі сферою торгівлі. Часто їх використовують, щоб заявити про бренд і зробити його більш впізнаваним.

Бананка з логотипом - це практичний подарунок для партнерів, співробітників, постійних клієнтів компанії. Використовуючи цю річ, люди будуть рекламувати ваш бренд. Крім цього, додаткову рекламу ви створите, використовуючи сумки на пояс в якості елемента уніформи співробітників.

Популярними є і сувенірні бананки, які мають нестандартний дизайн. Ми можемо нанести на них різні принти, написи, малюнки. Завдяки таким аксесуарам ви виділитеся з натовпу і зможете доповнити свій імідж.

Для друку сумки-бананки з логотипом використовується метод сублімації. Він має кілька переваг:

  • можливість створення повнокольорового малюнка;
  • виріб стійкий до ультрафіолету;
  • картинка не боїться зовнішніх умов, вона залишається яскравою і привабливою;
  • відносна дешевизна друку.

Наша компанія виготовить бананки з логотипом в тій кількості, яка вам потрібна: оптом чи вроздріб. Ми працюємо по готовим дизайнам або розробимо макет для вашого виробу. до друку приступаємо тільки після узгодження всіх деталей.

Як замовити друк на бананках?

Якщо вам потрібні сумки-бананки з принтами, логотипами, малюнками, написами, телефонуйте нам. В «Сім-Принт» якісне обладнання, також ми працюємо за технологіями, що гарантують отримання хорошого результату. Залежно від ваших потреб, менеджери запропонують вам варіанти нанесення логотипу або малюнка, а також узгодять усі деталі. Ми працюємо в Києві, але зможемо виготовити і доставити продукцію в будь-який куточок України.

За допомогою брендованої сумки бананки ви зможете нагадати про свій бренд, зробити його впізнаваним і підкреслити свій стиль. Телефонуйте нам для уточнення деталей. Ми створимо для вас яскраві і незвичайні аксесуари.

Так! Виробництво знаходиться в місті Київ, але ми відправимо готові сумки на пояс в інше місто зручним для вас способом.

Ціна виготовлення бананок з логотипами залежить від складності нанесеного малюнка, кількості виробів в партії і іншого. Телефонуйте нам!

Термін друку на бананках становить від 1 дня, це залежить від складності дизайну і обсягу партії.

У нас ви можете замовити бананки в тій кількості, яка вам потрібна. Телефонуйте для додаткових консультацій.