Захисні маски стають дедалі популярнішими. Вони використовуються не тільки як засіб захисту від вірусів, але і як елемент корпоративної уніформи, спецодягу для працівників кафе, ресторанів, готельних комплексів. Також вони стають невід'ємною частиною спецодягу промоутерів, агітаторів, інших працівників у сфері обслуговування.

Тому стає необхідним виготовлення захисних масок з логотипами, зображеннями, малюнками, назвами компаній і іншим. Якісний і стильний елемент уніформи не тільки убезпечить клієнтів і захистить співробітників, але також стане додатковим маркетинговим інструментом. Він може використовуватися як додатковий рекламний продукт і іміджева складова бренду.

Компанія «Сім-Принт» здійснює пошиття багаторазових масок з логотипами на замовлення в Києві за доступними цінами. Такі вироби вигідніші одноразових, адже їх досить випрати і обробити антисептичними засобами для повторного використання. Це дозволить вам заощадити гроші на закупівлю звичайних масок і отримати брендові захисні елементи для співробітників або учасників різних акцій. Замовляйте також друк шарфиків з логотипами та іншими зображеннями. 

Друк на захисних масках

У нас ви можете замовити захисні маски з надрукованими логотипами, принтами і іншими малюнками. Ми створюємо такі вироби з різних матеріалів за допомогою методу сублімації. Також у нас ви можете замовити друк спецодягу для працівників компаній. Також ми пропонуємо друк на бірках по доступним цінам. 

Виготовлення захисних масок з нанесенням лого методом сублімації має такі переваги:

  • логотип або інше зображення виглядає яскраво і чітко;
  • можна нанести будь-який малюнок різної складності;
  • картинка не вигоряє на сонці і здатна витримати часті прання;
  • маску можна застосовувати багаторазово.

Ми створимо такі вироби, які стануть частиною уніформи співробітника і будуть служити хорошим маркетинговим інструментом. Виконаємо їх з тих матеріалів, які вам потрібні, і в корпоративних кольорах.

Вишивка на захисних масках

Цей вид нанесення логотипу або зображення вважається дуже зручним для користувачів. Ми здійснюємо пошиття багаторазових масок, на яких за допомогою спеціального обладнання можна вишити необхідний малюнок або лого. Також у нас ви можете замовити вишивку на тканині логотипів, малюнків, написів, оригінальних зображень. Такі вироби мають такі особливості:

  • вони виглядають красиво, стильно і презентабельно;
  • малюнок міцніший, не стирається;
  • можна вибрати різні стилі вишивання;
  • такі маски позитивно позначаються на іміджі бренду;
  • вироби не бояться прання, ультрафіолетових променів.

Виготовлення захисних масок здійснюється за готовими дизайнам або ми створимо макет за вашим бажанням. Друк і вишивка проводяться тільки після узгодження всіх деталей з замовником.

Скільки коштує виготовлення захисних масок з брендування?

Ціна формується в залежності від обраної моделі маски, матеріалів і складності роботи. Повну вартість виробу ви можете дізнатися після консультації з нашими менеджерами. У нас – найдоступніші ціни в Києві та Україні. Також ви можете замовити вишивку медичних халатів.

Як замовити виготовлення та пошиття захисних масок з логотипами?

Телефонуйте нам! Компанія «Сім-Принт» пропонує пошиття масок будь-яких видів. Ми виготовимо партії тих обсягів, які вам потрібні. Замовити захисні маски з логотипом в Києві можна різних моделей: одношарові, двошарові, суцільні, на гумках або за вашим зразком. Також у нас ви можете замовити брендування сумок та валіз. Наша компанія працює по всій Україні – після виготовлення партії масок ми доставимо їх в будь-який регіон зручним для вас способом.

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми виготовимо і відправимо захисні маски в будь-яке місто України зручним для вас способом. Наприклад, Новою поштою.

Ціна виробів залежить від типу маски, методу нанесення логотипу, обсягу партії. Телефонуйте, щоб розрахувати вартість пошиття.

Ми працюємо з будь-якими обсягами виробів і виготовимо маски з логотипами в тій кількості, яка вам потрібна. Телефонуйте нам.

Терміни обговорюються окремо і залежать від обсягу партії, складності роботи. Додаткову інформацію ви можете отримати у наших менеджерів.