Розміри:

Розмір павука може бути будь-яким. З досвіду нашої роботи, найбільш популярна друк павука формату:

 • 80х180 см
 • 120х200 см

Тканини:

 • Стенд до якого кріпиться вініловий банер із зображенням

Стійки «павук» широко використовуються на виставках, презентаціях, акціях та інших заходах рекламного характеру. Це невеликий тканинний банер, закріплений на зворотному боці на металевому або пластиковому каркасі, який має х-подібну форму. Завдяки малій вазі невеликих розмірів, Х-стенд дуже зручний в процесі збирання і транспортування.

Стійка для банера павук – особливості та методи виготовлення

Компанія «Сім-Принт» здійснює виготовлення стійок «павук» під будь-які цілі: рекламні та інформаційні. Ми працюємо з терміновими замовленнями, виконуємо всі роботи в строк і гарантуємо високу якість виробів. Пропонуємо виготовлення банерів за доступними цінами.

У виробництві банерів для стійки-павука використовується сублімаційний друк, яка забезпечує:

 • соковиті і насичені кольори;
 • стійкість до негативних погодних факторів;
 • еластичність і цветоустойчивость фарб;
 • приємне візуальне сприйняття;
 • невеликі витрати на виробництво банера.

Дана технологія дозволяє мінімізувати витрати на створення Х-стійок і зробити процес їх виробництва швидким.

Безліч успішних рекламних кампаній з нашою участю довели - друк сублімації дозволяє отримати якісний виріб для підвищення впізнаваності бренду і залучення нових покупців. У нас ви також можете замовити виготовлення прапорців за доступною ціною.

Стійка павук – яким буває х-стенд, його особливості

Залежно від особливостей конструкції, подібні вироби поділяють на стаціонарні та мобільні. Перші передбачають довговічне розміщення в одному місці і використовуються в приміщеннях офісів для презентації товарів чи послуг відвідувачам. Для проведення різних виїзних заходів використовуються рекламні стійки мобільного типу, які відрізняються простотою установки і легкістю транспортування.

Наша компанія використовує кращі технології для виготовлення банерів стійок і сучасне обладнання. У нас ви можете замовити виробництво наступних конструкцій:

 • X-банер - популярна стійка-павук, яка має міцний металевий каркас, швидко складається і збирається.
 • L-стійка - полотно закріплюється на металевій основі з поздовжньою нижньою ніжкою.
 • Y-стенд - виробництво рекламних стійок, оснащених трьома або чотирма ніжками на спеціальній підставці.
 • Ролл-ап - виріб рулонного типу, в якому полотно з інформацією «витягується» в потрібному розмірі.

Ми також готові виконати виробництво стійок інших форматів під ваше замовлення. Наша компанія пропонує виготовлення інформаційних стендів, куточків. Ми пропонуємо друк банерів павуків в Києві з доставкою по Україні. Ви можете купити стійку «павук» за низькою ціною, при цьому ми гарантуємо високу якість і ексклюзивний дизайн.


Види павуків стендів

Щоб оновити інформацію, досить змінити рекламне поле, причому вся процедура буде проведена просто і швидко.

Складаний варіант, зручний для перенесення за рахунок компактності і невеликої ваги, відрізняється надійною і довговічною експлуатацією.

Конструктивні особливості павуків для банера

Хоча наше виробництво знаходиться у Києві, ми виготовимо стійки-павуки та доставимо їх у ваше місто будь-яким зручним способом. Наприклад, Новою поштою.

Ціна виготовлення стійок залежить від складності роботи, виду та розміру виробу. Для уточнення деталей телефонуйте нам – ми надамо всі консультації.

Терміни виготовлення залежать від складності проведення робіт та обсягів партії. Вони обговорюються індивідуально.

Розмір банера павука може бути будь-яким, але найбільш популярними форматами вважаються 80х180 см та 120х200 см. Ви також можете замовити стійку іншого розміру під свої цілі.