Вишивка на лонгслівах – одна з найпопулярніших послуг серед власників компаній. З її допомогою можна грамотно прорекламувати бренд чи товар, підвищити імідж свого підприємства чи доповнити уніформу якісним брендовим одягом.

Вишивка на футболках з довгими рукавами у «Сім-Принт»

Наша компанія пропонує виготовлення таких виробів оптом або в кількості, яку вам потрібно. Також ви можете замовити друк на лонгслівах за доступною ціною, щоб нанести на них логотип, малюнок, принт або напис.

Саме вишитий логотип виглядає презентабельно та цікаво. З його допомогою можна сформувати фірмовий стиль, зробити грамотну рекламу товару. Також методом вишивання можна нанести на лонгслів зображення, різні написи та інші малюнки.

У нас ви можете замовити різні варіанти лонгслівів:

  • жіночі;
  • чоловічі;
  • однотонні;
  • у яскравих та незвичайних відтінках.

Особливості вишивки логотипу на лонгсліві

Наша компанія пропонує послугу вишивки логотипів на лонгслівах. Дизайнери «Сім-Принт» розроблять макет майбутнього виробу під ваші цілі або працюватимуть із вашим дизайном. Після узгодження всіх деталей вони почнуть вишивати малюнок на тканині.

Для нанесення логотипу використовується метод комп'ютерної вишивки. Також ми підбираємо найміцніші нитки, тому ви будете впевнені у міцності малюнка. Він не вигоряє на сонці і не боїться частих прань.

Вишивка на лонгслівах відбувається в кілька етапів:

  • ми погоджуємо макет, терміни та вартість із замовником;
  • підбираємо нитки та їх колір для малюнка;
  • заносимо у програму всі необхідні параметри та приступаємо до вишивання.

Сьогодні цей метод брендування лонгслівів вважається одним із найпопулярніших. Він дозволяє отримати гарний, стильний та оригінальний виріб.

Скільки коштує вишивка на лонгсліві?

Наша компанія пропонує оптове виготовлення виробів із вишивкою. Їхня вартість залежить від багатьох факторів, у тому числі термінів виконання замовлення, складності малюнка та кількості стібків. Але у нас найдемократичніші ціни. Телефонуйте нам для уточнення деталей.

Як замовити вишивку на лонгслівах у «Сім-Принт»?

Якщо вам потрібні жіночі або чоловічі лонгсліви з вишивкою, телефонуйте нам або пишіть за допомогою зручних месенджерів. Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань. У нас ви можете замовити нанесення лого на футболки з довгими рукавами оптом за доступними цінами. Ми швидко виконаємо замовлення та доставимо вироби до будь-якого регіону України.

Наше виробництво знаходиться у Києві, але ми пропонуємо послугу доставки виробів у ваше місто зручним способом.

У нас доступні ціни на брендування футболок з довгим рукавом. Телефонуйте нам, щоб дізнатися вартість вишитого виробу.

Ми пропонуємо вишивання як чоловічих, так і жіночих лонгслівів. Термін виготовлення – від 1 дня, також можливе термінове виконання замовлень.

У нас ви можете замовити партію вишитих футболок з довгим рукавом у кількості, яка вам потрібна. Виконуємо всі роботи у чіткі терміни.