Матеріали:

  • пвх;
  • акрил;
  • алюмінієвий композит.

Розміри

  • індивідуальні

Як правило, виготовлення вивісок направлено на досягнення максимальної поінформованості про компанію. Однак даний вид зовнішнього оформлення грає потужну рекламну роль. Від якості, дизайну і монтажу вивіски багато в чому залежить успіх в бізнесі.

Завдання, які виконують грамотно оформлені вивіски:

  • Інформація. За пару секунд потенційний покупець бачить, які товари і послуги він отримає, звертаючись до вашої компанії.
  • Впізнаваність. Моментально привертають увагу, яскраво виділяючи на тлі конкурентів і підвищуючи популярність бренду.
  • Довіра. Професійно оформлена вивіска говорить про серйозність бізнесу, підкреслюючи хорошу репутацію.

Займаючись виготовленням вивісок та інформаційних стендів, ми застосовуємо новітні і перевірені на практиці технології, серед яких друк сублімації. Це дозволяє в короткий термін досягати відмінної якості без підвищення вартості. На вуличних, фасадних, інтер'єрних або інформаційних вивісках ми можемо надрукувати фото, картинки, букви, логотипи будь-якої складності.

Виготовлення вивісок – етапи

Створити рекламні вивіски, які стануть дієвим засобом для залучення нових клієнтів і покупців, процес складний і відповідальний. Тому замовляти виріб необхідно у досвідчених і перевірених рекламно-виробничих компаніях. Не варто забувати про те, що вивіски це частина зовнішньої реклами, яка стає «обличчям» вашої компанії! Для зовнішньої і інтер'єрної реклами використовуються різні вивіски: неонові, з об'ємними літерами, світлові, що світяться і інші.

У процесі створення якісної рекламної конструкції необхідно пройти три етапи:

  • Створення макета. В процесі розробки вивіски потрібно визначитися з формою, розміром і типом вироби. Важливо продумати інформацію, яку буде нести в собі виріб. Головна мета - домогтися впізнаваності бренду і високу інформативність.
  • Вибір матеріалів. Основа повинна бути міцною і стійкою, інакше рекламні вивіски не прослужать довго. Перед виготовленням потрібно визначити місце розміщення виробу - на вулиці або в приміщенні, на дверях, будівлі кафе, дорозі. Це допоможе більш вдало і правильно підібрати сировину. Можливий друк вивіски на металі, пластику, плівці та інших матеріалах.
  • Виробництво і монтаж. У нашій компанії виготовлення вивісок відбувається на високому рівні. За якість відповідають досвідчені фахівці. Ми також допоможемо з установкою, якщо необхідна вивіска на дорогу, для магазину, готелю, будинку або іншої будівлі.

Ми пропонуємо купити вивіску за доступними цінами. Всі роботи здійснюються в короткий термін по заздалегідь узгодженим макету. Якщо ви починаєте бізнес з нуля і не визначилися з фірмовим стилем, то наші фахівці допоможуть створити ефектний дизайн вивіски.