Розміри:

  • індивідуальні

Тканинні:

  • габардин
  • атлас
  • вінілові

Грамотна рекламна кампанія завжди має на увазі використання тканинних банерів. Це спеціальне полотно, що містить інформацію і зображення рекламного характеру. Встановлене на вулиці або в приміщенні, такий виріб незмінно привертає увагу потенційних клієнтів і покупців завдяки своїй яскравості і наочності.

Компанія «Сім-Принт» пропонує виготовлення банерів на замовлення за допомогою технології сублімації на тканини. Ми гарантуємо високу якість виробів, які допоможуть вам виділити свій бізнес або провести потужну рекламну кампанію.

Фахівці нашої компанії - це професіонали, які працюють на сучасному обладнанні з застосуванням кращих технологій друку.

Завдяки цьому ви отримуєте вироби:

  • яскравих, незабутніх кольорів;
  • різних розмірів і форм;
  • стійкі до зовнішнього середовища;
  • яка відслужить до 7 років!

У більшості випадків застосовується спеціальна банерна тканина - вініл, однак ми завжди готові врахувати інші побажання клієнтів у виготовленні банерів і стійок. На практиці друк сублімації показала себе з найкращого боку навіть в складних вуличних умовах, що дозволяє отримати продукт високої якості для швидкого досягнення поставлених цілей в бізнесі.

Рекламні банери: види і особливості конструкції

За місцем розміщення виріб може бути зовнішнім і внутрішнім. Перший тип часто використовується для проведення акцій та презентацій всередині приміщень - наприклад, у виставкових центрах, коли необхідно красиво оформити рекламну стійку. Виробництво виробів зовнішнього типу доцільно для довготривалих рекламних кампаній і установки на вулиці в місцях великого скупчення людей. Яскраві і красиві, вони незмінно привертають увагу аудиторії.

Рекламні банери розрізняють за способом кріплення:

  • Люверсной - кріпиться до фасаду або іншій поверхні за допомогою спеціальних металевих кілець, закріплених по краях полотна.
  • Трубчастим - для фіксації вироби використовуються трубки з металу з антикорозійним покриттям, розташовані на згинах.

Наша компанія може також створює продукцію з індивідуальною системою кріплення по вашому проекту. Що ж стосується формату, то можна зробити виріб як малого і середнього розміру, так і досить великого - наприклад, 4320х12320 мм. Все залежить від ваших цілей. Зі свого боку, ми даємо 100% гарантію, що виробництво здійснюється на найвищому рівні якості і за прийнятними цінами.


Види

Банери з тканини

Банери з вінілу

Конструктивні особливості

Кріплення можливо як на стіну

Так і з допомогою стійки