Розміри:

  • індивідуальні

Тканинні:

  • габардин
  • атлас
  • вінілові

Грамотна рекламна кампанія завжди передбачає використання тканинних банерів. Це спеціальне полотно, що містить інформацію і зображення рекламного характеру. Встановлений на вулиці або в приміщенні, такий виріб незмінно привертає увагу потенційних клієнтів і покупців завдяки своїй яскравості і наочності.

Компанія «Сім-Принт» пропонує рекламний друк банерів на замовлення за допомогою технології сублімації на тканині. Ми гарантуємо високу якість виробів, які допоможуть вам виділити свій бізнес або провести потужну рекламну кампанію. Також ми пропонуємо друк прапорів з доставкою по Україні.

Друк банерів – у чому особливості виготовлення рекламної продукції в «Сім-Принт»?

Фахівці нашої компанії - це професіонали, які працюють на сучасному обладнанні з застосуванням кращих технологій друку. Розрізняють інтер'єрний друк і зовнішню рекламу, наша компанія пропонує виготовлення банерів для зовнішньої реклами або вироби для приміщень за доступною вартістю, а також стенди та куточки оптом.

Завдяки цьому ви отримуєте вироби:

  • яскравих, незабутніх кольорів, з якісними малюнками на банері;
  • різних розмірів і форм;
  • стійкі до зовнішнього середовища рекламні плакати;
  • яка відслужить до 7 років!

У більшості випадків застосовується спеціальна банерна тканина - вініл, часто здійснюється друк на плівці оракал, проте ми завжди готові врахувати інші побажання клієнтів в оформленні банерів і стійок. На практиці друк сублімації показала себе з найкращого боку навіть в складних вуличних умовах, що дозволяє отримати продукт високої якості для швидкого досягнення поставлених цілей в бізнесі. Ми також здійснюємо друк на прапорцях з доставкою по Україні.

Що потрібно знати про виробництво банерів?

За місцем розміщення виріб може бути зовнішнім і внутрішнім. Перший тип часто використовується для проведення акцій та презентацій всередині приміщень - наприклад, у виставкових центрах, коли необхідно красиво оформити рекламну стійку. Виробництво виробів зовнішнього типу доцільно для довготривалих рекламних кампаній і установки на вулиці в місцях великого скупчення людей. Яскраві і красиві, вони незмінно привертають увагу аудиторії.

Рекламні банери розрізняють за способом кріплення:

  • Люверсний - кріпиться до фасаду або іншій поверхні за допомогою спеціальних металевих кілець, закріплених по краях полотна.
  • Трубчастий - для фіксації виробу використовуються трубки з металу з антикорозійним покриттям, розташований на згинах. Може бути також банер на розтяжці або сітці.

Як замовити рекламні банери?

Наша компанія пропонує друк банерів у Києві з доставкою по Україні з індивідуальною системою кріплення по вашому проекту і ексклюзивним дизайнам, а також виготовлення стоєк банерів павук. Що ж стосується формату, то можна зробити виріб як малого і середнього розміру, так і досить великого - наприклад, 4320х12320 мм або 3х6 м, ціна якого буде прийнятною. Все залежить від ваших цілей. Зі свого боку, ми даємо 100% гарантію, що виробництво здійснюється на найвищому рівні якості і за прийнятними цінами. Якщо ви хочете замовити банер інтер'єрного або зовнішнього типу для реклами, телефонуйте нам.


Виготовлення банерів: види

Банери з тканини

Банери з вінілу

Конструктивні особливості

Кріплення можливо як на стіну

Так і з допомогою стійки

Незважаючи на те, що наше виробництво знаходиться в Києві, ми виготовляємо продукцію з доставкою до іншого міста зручним для вас способом.

Ціна виготовлення банера залежить від складності роботи, виду та розміру виробу. Для уточнення деталей телефонуйте нам – ми надамо всі консультації.

Терміни виготовлення банерів обговорюються індивідуально та залежать від складності робіт. Телефонуйте нам для уточнення деталей.

На сайті або за телефонами ви можете замовити друк банерів. Ми працюємо за готовими макетами або розробимо дизайн під вашу концепцію. Гарантуємо високу якість виконання робіт.