Що друкуємо:

  • картинки будь-якої складності
  • логотипи компанії
  • написи, імена, символи

Будівельна каска забезпечує захист голови під час виконання робіт. Вона запобігає травмам робочого при механічних впливах. Каски широко застосовуються на виробництвах, у сфері будівництва, спеціальними службами, в машинобудуванні, при виконанні дорожніх робіт і іншого.

Популярність отримали будівельні каски з логотипами, вони є рекламними носіями і підтримують корпоративний стиль. Часто на деяких об'єктах робітники повинні бути тільки в брендованих касках. Компанія «Сім-Принт» пропонує нанесення логотипів на каски, а також брендів, назв компаній, спеціальних знаків. У нас ви також можете замовити спецодяг оптом за доступною ціною.

Брендування касок – особливості та переваги

На каски можна нанести не тільки логотип, але і назву фірми, посаду, прізвище співробітників. Нанесення можна зробити на лобовій частині, а також збоку або ззаду. Також можна замовити VIP-каску з нанесеними ініціалами, прізвищем, посади співробітника. Вона особливо необхідна керуючій процесом робіт людині.

Ми пропонуємо послуги з нанесення логотипів на будівельні каски, шоломи, пропонуємо друк на комбінезонах з доставкою по Україні. Також можемо нанести логотип як на маленькі вироби, так і великі.

Будівельні каски з логотипом мають такі особливості:

  • висока стійкість до зовнішнього середовища;
  • фарба не вигорає на сонці і не змивається;
  • можливість нанесення зображення в будь-якому кольорі;
  • швидкість виконання робіт – ми виконаємо ваше замовлення в термін.

Нанесення логотипів на будівельні каски можна зробити в декілька кольорів, також ми здійснюємо друк повнокольорових зображень. Термін виконання замовлення залежить від складності малюнка, обсягу партії, кількості кольорів.

Як замовити будівельні каски з логотипом?

Якщо вам необхідне брендування будівельних касок, звертайтеся в компанію «Сім-Принт». Ми здійснюємо друк логотипів на будівельних касках в Києві, а також працюємо по всій Україні. Після виготовлення виробів наші менеджери відправлять їх у будь-яку точку країни зручним для вас способом.

У нас ви можете замовити будівельні каски з логотипом в будь-якому тиражі. Здійснюємо термінове виготовлення виробів за доступними цінами. Для уточнення деталей звертайтеся до наших менеджерів. Вони проконсультують з усіх питань.

Приклади нанесення зображень та логотипів на касках:Цена виробу розраховується індивідуально


Висока якість нанесених малюнківНаносимо на каски як логотипи, так і інші зображення


Гарантуємо стійкість фарб до зовнішніх умов

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ви можете замовити виготовлення касок з доставкою в своє місто.

Ціна залежить від складності роботи, обсягу замовлення і малюнка. Телефонуйте для уточнення деталей.

Термін виготовлення складає від 1 дня, але це залежить від складності малюнка і обсягу партії.

У нас ви можете замовити будівельні каски в тому обсязі, який вам потрібен. Телефонуйте, ми проконсультуємо з усіх питань.