Що друкуємо:

  • картинки, фото, малюнки будь-якої складності
  • логотипи компанії, символи, назви брендів
  • написи, імена, зображення торгових марок та інше. 

Робочий комбінезон та напівкомбінезон – одна з важливих складових спецодягу для співробітника. Її обирають для різних сфер, у тому числі будівельної, виробничої, торгової та інших. Комбінезони використовуються не тільки в холодний зимовий період, але і в літній. У такому разі їх виготовляють із спеціальних легких матеріалів.

Щоб виділити співробітників, підвищити їхню мотивацію та забезпечити їм правильний захист, власники підприємств все частіше використовують брендовані комбінезони. Вони зручні, практичні, а також дозволяють створити фірмовий стиль компанії. У «Сім-Прінт» ви можете замовити друк на комбінезонах логотипів, а також виготовляємо брендовані куртки та жилети. Гарантуємо високу якість та доступні ціни.

Комбінезони з логотипами – переваги таких елементів спецодягу

Цей вид одягу дуже зручний та практичний. Він використовується не тільки на виробництвах, а й у повсякденному житті. Тому, якщо ви хочете, то можете з нашою допомогою створити яскравий та незвичайний предмет гардеробу – ми нанесемо зображення будь-якої складності під ваші цілі.

Перевагами брендованих комбінезонів та напівкомбінезонів можна назвати таке:

  • вільний крій не сковує рухів;
  • особливий вид тканини, яка використовується для комбінезонів, захищає від будь-яких зовнішніх впливів;
  • ексклюзивний дизайн, часто у фірмових кольорах.

Залежно від призначення робочі комбінезони можуть мати додатковий захист, а також відрізняються великою кількістю кишень. Це дозволяє мати все, що потрібно, із собою. Таким чином, одяг стає максимально функціональним.

Особливості друку логотипів на комбінезонах

Наша компанія «Сім-Прінт» здійснює брендування спецодягу будь-яких типів. Ми використовуємо метод сублімації, який полягає у просочуванні тканини фарбою при впливі високих температур. Завдяки цьому малюнок виглядає реалістично, яскраво, він не стирається навіть при частих праннях.

Переваги друку логотипів на комбінезонах за допомогою методу сублімації:

  • відмінна чіткість картинки;
  • доступна ціна за будь-яких об’ємів;
  • швидке виконання робіт;
  • довговічність зображення.

Ми пропонуємо друк на лонгслівах і на комбінезонах будь-якої складності. Працюємо за готовими макетами, а також розробляємо дизайни виробів під ваші цілі.

Як замовити друк на комбінезонах та напівкомбінезонах?

Дзвоніть нам і замовляйте брендовані комбінезони, а також кепки-тракери з логотипом. Ми проконсультуємо з усіх питань, допоможемо розробити макет малюнка. У нас доступні ціни, можливість виготовлення виробів оптом або в кількості, яка вам потрібна. Виробництво «Сім-Прінт» знаходиться у Києві, але ми здійснюємо доставку по Україні.

Так. Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми зможемо доставити готову продукцію в будь-яке місто зручним для вас способом.

Ціна виготовлення комбінезонів залежить від складності роботи, виду та розміру виробів. Для уточнення деталей дзвоніть нам.

Терміни виготовлення обговорюються індивідуально та залежать від складності робіт. Вони обумовлюються індивідуально.

Ви можете зробити замовлення за телефоном або написавши нам у спеціальній формі на сайті. Після уточнення всіх деталей, ми візьмемо ваше замовлення в роботу.