Спецодяг і уніформа - важливі елементи для створення фірмового стилю компанії. Саме тому брендування одягу застосовується досить часто. З його допомогою можна нанести логотипи на тканину з використанням фірмових кольорів і ексклюзивного дизайну.

Компанія «Сім-Принт» здійснює друк на спецодязі логотипів, написів і зображень. Ми використовуємо найкращі технології та сучасне обладнання, завдяки чому забезпечується висока якість і довговічність малюнка. При цьому вартість створення виробів є доступною.

Виготовлення спецодягу і уніформи

У нашій компанії ви можете замовити брендування одягу для вирішення завдань зі створення фірмового стилю компанії. Ми пропонуємо:

  • Пошиття спецодягу - робочих комбінезонів, косинок, курток, поло з коротким і довгим рукавом, сумок. Наші фахівці використовують якісні тканини і фурнітуру, враховують індивідуальні побажання клієнтів і стандарти розмірної сітки.
  • Нанесення інформації - для друку на спецодязі використовуються технології сублімації, термопереносу і термотрансфера. Ми наносимо логотипи, корпоративну та рекламну інформацію, будь-які зображення і фотографії.

У нас ви можете замовити виготовлення спецодягу оптом чи вроздріб. Робота виконується точно в строк з гарантією якості і доступній ціні.

Особливості та види спецодягу

Уніформа покликана забезпечити комфорт і безпеку співробітників. Вона є важливою складовою охорони праці та повинна відповідати багатьом нормам і вимогам. Саме тому її виготовлення необхідно довіряти професіоналам.

У нас ви можете замовити спецодяг будь-якого виду і призначення - комбінезони, костюми, нарукавники, халати і багато іншого. Ми здійснюємо друк логотипів або малюнків за допомогою технології сублімації, завдяки якій можна добитися високої якості зображення.

При виробництві уніформи потрібно враховувати наступні фактори:

  • стійкість до підвищених або, навпаки, зниження температури;
  • стійкість до електромагнітних полів і низька провідність електроструму;
  • несприйнятливість до механічних пошкоджень, розривів і стирання;
  • стійкість до різних хімічних речовин, барвників і забруднень.

Ми створюємо якісні вироби, які є надійними і довговічними. Компанія «Сім-Принт» гарантує професійний підхід, висока якість, швидкість виконання робіт і доступні ціни. Телефонуйте і замовляйте виготовлення спецодягу.