Спецодяг і уніформа - важливі елементи для створення фірмового стилю компанії. Саме тому брендування одягу застосовується досить часто. З його допомогою можна нанести логотипи на тканину з використанням фірмових кольорів і ексклюзивного дизайну.

Компанія «Сім-Принт» здійснює друк на спецодязі логотипів, написів і зображень, а також друк символіки на спортивній формі. Ми використовуємо найкращі технології та сучасне обладнання, завдяки чому забезпечується висока якість і довговічність малюнка. При цьому вартість створення виробів є доступною. Також у нас ви можете замовити брендування касок.

Виготовлення спецодягу і уніформи – яким буває друк на спецодязі?

У нашій компанії ви можете замовити брендування одягу для вирішення завдань зі створення фірмового стилю компанії. В тому числі ми робимо пошив захисних масок з брендуванням, які стають частиною корпоративної уніформи. Ми пропонуємо:

  • Пошиття спецодягу - робочих комбінезонів, косинок, курток, поло з коротким і довгим рукавом, сумок. Наші фахівці використовують якісні тканини і фурнітуру, враховують індивідуальні побажання клієнтів і стандарти розмірної сітки.
  • Нанесення інформації - для друку на спецодязі використовуються технології сублімації, термопереносу і термотрансфера. Ми наносимо логотипи, корпоративну та рекламну інформацію, будь-які зображення і фотографії.

У нас ви можете замовити виготовлення спецодягу оптом чи вроздріб, а також каски будівельні з логотипом. Робота виконується точно в строк з гарантією якості і доступній ціні.

Спецодяг з логотипом – особливості та види

Уніформа покликана забезпечити комфорт і безпеку співробітників. Вона є важливою складовою охорони праці та повинна відповідати багатьом нормам і вимогам. Саме тому її виготовлення необхідно довіряти професіоналам.

У нас ви можете замовити спецодяг будь-якого виду і призначення - комбінезони, костюми, нарукавники, халати, сигнальні жилети з логотипом, комбінезони з логотипами і багато іншого. Ми здійснюємо друк логотипів або малюнків за допомогою технології сублімації, завдяки якій можна добитися високої якості зображення. У нас також можна замовити друк на куртках та жилетках оптом.

При виробництві уніформи потрібно враховувати наступні фактори:

  • стійкість до підвищених або, навпаки, зниження температури;
  • стійкість до електромагнітних полів і низька провідність електроструму;
  • несприйнятливість до механічних пошкоджень, розривів і стирання;
  • стійкість до різних хімічних речовин, барвників і забруднень.

Ми створюємо якісні вироби, які є надійними і довговічними. Популярною є також вишивка логотипу на спецодязі. Компанія «Сім-Принт» гарантує професійний підхід, високу якість, швидкість виконання робіт і доступні ціни. У нас ви можете купити якісну уніформу з нанесеними логотипами. Телефонуйте і замовляйте виготовлення спецодягу.

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми зможемо відправити вироби в будь-яке місто України. Наприклад, Новою поштою.

Ціна друку логотипів на спецодязі становить від 8 грн. Вартість залежить від складності роботи, обсягу партії.

Ми друкуємо логотипи на спецодязі в термін від 1 дня, але це залежить від складності дизайну і обсягу партії.

Ми виготовимо спецодяг в тому обсязі, який вам потрібно. Телефонуйте нам для обговорення деталей.