З приходом холодів шапки стають невід'ємними атрибутами кожного. І такі головні убори можуть зіграти роль в рекламі компанії, їх також використовують, як частину спецодягу. Сьогодні нанесення логотипів на шапки стає затребуваною послугою серед багатьох організацій.

У компанії «Сім-Принт» ви можете замовити брендування шапок – в'язаних зимових, теплих осінніх, хутряних та інших. На них можна наносити, як логотип компанії, так і малюнок, напис, слоган і інше. Ми також пропонуємо брендування худі, светрів, світшотів і теплих кофт.

Особливості нанесення логотипів на шапках

Теплі головні убори знайшли застосування в рекламній, корпоративній сфері. Вони потрібні спортсменам і працівникам підприємств. І саме брендовані вироби допоможуть привернути увагу до компанії, стати додатковою рекламою бренду.

У нас ви можете замовити брендування на чоловічих шапках, які будуть хорошим варіантом для створення корпоративного стилю. Крім цього, такі вироби добре підходять тим, хто любить виділятися серед натовпу. Також ми пропонуємо брендування на жіночих шапках і нанесемо логотипи, написи, невеликі малюнки.

За допомогою таких виробів можна:

  • створити корпоративний стиль;
  • розробити теплу уніформу при проведенні промоакцій, інших заходів;
  • привернути увагу до свого бренду під час агітацій, рекламних кампаній або ж в звичайному житті;
  • надати співробітникам комфортну і теплу уніформу для виконання своїх завдань в холодну пору року;
  • розробити свій, унікальний стиль, який обов'язково приверне увагу.

Компанія «Сім-Принт» пропонує оперативне нанесення логотипів на шапки по вашим дизайнам або макетам, які створять наші дизайнери. Ми обов'язково погоджуємо макет, кольори, розміри зображень. Також у нас ви можете замовити друк логотипів на трикотажі з доставкою по Україні.

Методи брендування шапок

Логотипи можна наносити в будь-якому місці головного убору. Але в основному вони розташовуються в центральній частині. Малюнки можуть бути однотонними або виконаними в декількох кольорах. У нас ви можете замовити наступні послуги.

  • Нанесення логотипу на шапку з допомогою методу сублімації. В цьому випадку використовуються розігріті фарби, які глибоко проникають в тканини. Завдяки цьому малюнок відрізняється природністю, реалістичністю і барвистістю. Він не боїться частих прань.
  • Вишивка на шапках. Дуже цікавий спосіб, який передбачає нанесення логотипу за допомогою вишивальної машини. У неї заздалегідь заноситься програма з розробленим під виріб дизайном. Такі головні убори виглядають ексклюзивно і дорого.

Залежно від обраного способу, ціна брендування головних уборів відрізняється. Також вона залежить від складності малюнка, обсягу партії. Телефонуйте нам для уточнення деталей. Також у нас ви можете замовити друк кепок-тракерів з логотипом.

Як замовити брендування шапок?

Команда «Сім-Принт» працює з будь-якими дизайнами – ми нанесемо логотипи, малюнки, принти, написи, слогани під ваші вимоги. Також у нас передбачена доставка брендованих головних уборів в будь-який куточок України. Телефонуйте нам для уточнення деталей і замовлення виробів. Ми гарантуємо швидке виконання робіт і високу якість шапок з логотипами.

Так! Ми знаходимося в Києві, але доставимо готову партію шапок в будь-який регіон України. Наприклад, Новою поштою.

Вартість брендованих шапок залежить від складності роботи, методу нанесення логотипу та об’єму партії. Телефонуйте для уточнення деталей.

Нанесення логотипів виробляється в термін від 1 дня. Це залежить від складності дизайну, об’єму партії, інших факторів.

Так. У нас ви можете замовити шапки в тій кількості, яка вам потрібно. Телефонуйте для уточнення деталей.