Методи друку:

 • сублімаційний друк (лише на білій 100% синтетичної тканини);
 • термопечать флоксів і флексом;
 • термотрансферний друк.

 • аксимальні розміри нанесення одного лого 130х65мм.

Друк зображень на бейсболках дозволяє виділити з натовпу як окрему людину, так і компанію, продукт або послугу. Дуже часто брендування одягу використовується для проведення рекламних акцій, вуличних презентацій, під час передвиборних кампаній, урочистих сімейних заходів і інших значущих подій. Ми виготовляємо іменні кепки на замовлення, з логотипами, принтами, написами і будь-якими зображеннями. Вони – чудові брендовані подарунки на Новий рік. Обирайте також друк на тканині Київ, віддаючи перевагу доступній ціні та високій якості. 

Бейсболка на замовлення зі своїм логотипом допоможе досягти важливих цілей:

 • залучити нових клієнтів;
 • підвищити імідж компанії;
 • передати важливу інформацію;
 • збільшити рівень продажів.

Здійснюємо також друк на шапках, футболках, регланах і спецодязі - це відмінне комплексне рішення не тільки для створення корпоративного стилю, але і для ефектної реклами свого бренду. У нас ви можете замовити виготовлення чоловічих, жіночих і дитячих бейсболок. Ми пропонуємо нанесення логотипів, фото, принтів. Дуже популярні варіанти з хокейним, футбольним, логотипом авто.

Брендування кепок - особливості нанесення логотипів, принтів і фото

Позиціонування бренду передбачає проведення різних рекламних кампаній. Популярністю користується друк шарфах, на бейсболках, кепках, футболках, регланах і інших тканинних виробах. Фахівці називають цей процес - брендування одягу. Презентуючи речі покупцям і своїм партнерам, ви отримуєте відмінну рекламу. Широко застосовується друк логотипу на бейсболках в процесі виготовлення спецодягу і створення корпоративного стилю. Такі вироби можуть бути чорними, білими, різнобарвними. Наносять зображення на будь-яку частину кепки, в тому числі і на козирки. Ще одним методом брендування є друк лого на захисних масках, які стають частиною корпоративної уніформи.

У нашій компанії брендування одягу відбувається в кілька етапів:

 • Затвердження списку предметів одягу - наприклад, футболка, реглан і бейсболка з логотипом на замовлення.
 • Створення попереднього макета з використовуваним зображенням, логотипом або іншою важливою інформацією.
 • Визначення тиражу - в якому обсязі необхідно виготовлення бейсболок з логотипом на замовлення, футболок або інших речей.
 • Процес перенесення зображення на тканину, упаковка виробів і доставка готової продукції покупцеві.

Кепки з логотипом на замовлення – як обрати в «Сім-Принт»?

Вирішивши купити бейсболки з логотипом - звертайтеся в нашу компанію. Індивідуальний підхід до замовника, величезний досвід і провідне обладнання дозволяють нам гарантувати 100% якість. Ми створимо бейсболку з логотипом, яка зробить брендування одягу ефективним. У нас також доступна вишивка логотипу на спецодязі на замовлення

Ми працюємо як з оптовими партіями, так і зі штучними замовленнями - на вигідних умовах для кожного. У нас ви можете замовити сигнальні жилети з логотипом та інші вироби. Використовуємо передові технології, серед яких друк термопереносом на тканини і друк сублімації. Гарантовано надійність виробів, яскравість і довговічність. Будь то логотип, рекламна інформація або фотографія - результат вийде саме таким, яким ви хотіли його бачити.

Кепка тракер з логотипом

Кепки TRUCKERS або кепки з сіткою – це стильні молодіжні головні убори, дві третини яких складаються з сітки. Такі кепки чудово підходять для спекотного літа, також у них зручно займатися спортом. Через конструктивні особливості кепки, логотипи в основному наносяться на м'яку лобову частину.

Наша компанія «Сім-Прінт» пропонує друк зображень будь-якої складності на кепці-тракер за вашими ескізами. Також ми розробимо макет майбутнього виробу для вас з огляду на всі побажання. Виріб з логотипом стане чудовим доповненням до літньої уніформи працівника. Також його використовують на виставках та конференціях представники торгової марки, їх вручають як сувеніри. А модна кепка з незвичайним малюнком чи написом буде чудовим подарунком як для дітей, так і дорослих.Приклади наших робіт

.

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми відправимо готові кепки і бейсболки в будь-яке місто зручним для вас способом. Наприклад, Новою поштою.

У нас ви можете замовити партію кепок і бейсболок в тій кількості, яка вам потрібна. Телефонуйте для уточнення деталей.

Ціна друку кепок залежить від складності малюнка, кількості виробів в партії і іншого. Дзвоніть нам для уточнення деталей.

Ми здійснюємо друк на кепках в терміни від 1 дня, це залежить від складності дизайну і обсягу партії.