Що друкуємо:

  • картинки, фото, малюнки будь-якої складності
  • логотипи компанії, символи, назви брендів
  • написи, імена, зображення торгових марок та інше. 

Трикотажна тканина – одна з найпопулярніших, яка використовується для пошиття різних типів одягу та елементів декору. Вона відрізняється високою якістю, еластичністю, збереженням правильної форми. Матеріал не розтягується і практично не мнеться.

Трикотаж славиться своєю різноманітністю. З нього дизайнери створюють різні елементи одягу, які підходять для носіння, як влітку, так і в холодний період. Компанія «Сім-Прінт» здійснює друк на трикотажних виробах будь-яких видів. У нас ви можете замовити нанесення логотипів, малюнків, написів та інших зображень на тканину. Також ми пропонуємо вишивку на тканині для створення гарних та оригінальних малюнків.

Друк на трикотажі – особливості нанесення логотипів

Сама по собі така тканина відрізняється красивим зовнішнім виглядом, міцністю та стійкістю до частого прання. Завдяки цьому трикотажні вироби стали одними із найпопулярніших. Часто з них створюється спецодяг для працівників підприємств, на них наносять логотипи шляхом друку чи вишивання.

Друк на трикотажі відрізняється такими характеристиками:

  • зображення виходить яскравим, глибоким;
  • картинка не втрачає своєї яскрасовсті навіть при частих праннях;
  • логотип зберігає свій первісний вигляд, не вигоряє.

У «Сім-Прінт» нанесення малюнків здійснюється швидко, ми беремося за дизайн будь-якої складності. Працюємо за вашими макетами або за необхідності розробимо макет для майбутнього виробу, а після погодження приступимо до нанесення логотипу на тканину. Ми обов'язково врахуємо ваші персональні побажання та виконаємо всі роботи у чітко встановлені терміни.

У чому переваги друку на трикотажі за допомогою методу сублімації?

Ми наносимо логотипи на тканину за допомогою технології сублімації. Це унікальна технологія, яка передбачає друк зображень будь-якої складності, зокрема написів, фотографій. У її основі лежить просочування тканини фарбою, на яку здійснюється вплив високих температур. Завдяки цьому фарба не вимивається і не вигоряє, а зображення виглядає більш реалістичним. У нас ви також можете замовити вишивку на поло з доставкою по Україні.

Переваги сублімаційного друку на трикотажі:

  • висока чіткість малюнка;
  • нанесення зображень будь-якої складності;
  • доступна ціна друку при малих та великих обсягах;
  • стійкість малюнка до прання, ультрафіолету.

У нас ви можете замовити друк логотипів та будь-яких зображень на трикотажній тканині оптом чи в тій кількості, яка вам потрібна.

Друк на трикотажі на замовлення

У компанії «Сім-Прінт» Ви можете замовити друк на трикотажних виробах логотипів будь-якої складності. У нас також доступна послуга вишивка на пледі на замовлення за доступними цінами. Ми створимо брендовані речі оптом або в потрібній кількості з доставкою в будь-який регіон України. Дзвоніть нам: досвідчені фахівці дадуть відповідь на всі питання і нададуть повну інформацію про ціни нанесення лого на трикотаж, терміни виконання замовлень.

Так! Ми знаходимося в Києві, але доставимо готову партію трикотажних виробів з нанесеними логотипами до будь-якого регіону України зручним для вас способом.

Вартість нанесення малюнків на трикотажні вироби залежить від складності роботи, методу нанесення логотипу та обсягу партії. Телефонуйте нам для уточнення деталей.

Нанесення малюнків на трикотажну тканину проводиться в строк від 1 дня, але це залежить від складності дизайну, обсягу партії, інших факторів.

Так. У нас ви можете замовити друк на трикотажі у кількості, яка вам потрібна. Телефонуйте для обговорення деталей.