Тканина:

 • габардин
 • атлас
 • штучний шовк

Розміри:

 • індивідуальні

Можливості, які пропонує друк сублімації в Києві дозволяють перетворити навіть таку банальну річ, як флажковая гірлянда на витвір мистецтва! За допомогою даної технології можна нанести на поверхню будь-яке зображення, включаючи фотографії та логотипи. Таку гірлянду використовують не тільки на свято, але і в професійній діяльності.

Гірлянда з прапорців використовується для:

 • вечірок, свят та урочистих заходів;
 • офісного інтер'єру, прикраси салону автомобілів;
 • оформлення магазину, виставки або презентації;
 • передвиборної агітації в приміщенні і на вулиці;
 • проведення змагань і реклами інших подій.

В процесі виробництва гірлянди прапорів також використовується друк термопереносом, але ми рекомендуємо її лише для використання в приміщеннях. Пропонуємо також виготовлення наклейок, бірок і табличок на замовлення будь-якого призначення - це швидко і вигідно. Ми також виготовляємо брендування валіз, сумок та інших речей. 

Особливості виробництва гірлянди з прапорців

Незважаючи на простоту, виробництво гірлянди з прапорців має враховувати безліч важливих моментів. Адже це виріб повинен привертати увагу, якщо використовується в рекламних цілях. І дарувати радість присутнім, якщо стрічка із прапорців призначена для прикраси свята - весілля, дня народження, корпоративу чи іншої урочистої події. Тканинна або паперова гірлянда може бути різнокольоровою, наприклад, червона або жовта, з написами, буквами, малюнками, фото, логотипами. Також ми здійснюємо друк прапорців з доставкою по Україні.

Виготовлення гірлянд з прапорців вимагає враховувати наступне:

 • Розміри прапорців - в залежності від місця розміщення і особливостей зображення.
 • Форму - від прямокутної і трикутної до прапорців самих нестандартних форм.
 • Матеріал - для приміщень часто використовується папір, а для вулиці підійде тканина.
 • Довжину стрічки - необхідно заздалегідь розрахувати відстань між кріпленнями.

Будь-яка флажная стрічка, купити яку ви вирішите в нашій компанії - виготовлена на совість і прослужить вашим цілям тривалий час. Для цього використовуються перевірені матеріали, інноваційні технології друку, якісні кріплення і комплектуючі. Ми враховуємо побажання замовника, перевіряємо якість виробу на всіх етапах виробництва і здійснюємо роботи точно в обіцяний термін. Також ми робимо виготовлення прапорів на замовлення з доставкою по Україні. Сім-Принт - компанія друку, якій можна довіряти!


Гірлянда з прапорців - види:

Ви можете замовити флажні стрічки для прикраси вулиць, спортивних комплексів і стадіонів для проведення спортивні заходів.

Доброю ідеєю буде виготовити флажні стрічки з прапорців різних країн для демонстрації поширеності ваших філій, партнерів або можливостей доставки.

Конструктивні особливості

Нашою компанією запущено налагоджене виробництво гірлянди прапорів з будь-(державної, корпоративної, сімейної) символікою, в тому числі і гірлянд прапорців для ярмарків, днів народжень, оформлення виставок.

Замовляючи таку стрічку, за допомогою наших кваліфікованих дизайнерів ви можете вибрати відстань між прапорцями, їх форму і забарвлення, нанесення на них гербів, логотипів, написів або візерунків.

Ми виготовляємо гірлянди прапорів з габардину, атласу і штучного шовку. Також ви можете замовити гірлянди з будь-якого іншого матеріалу. Телефонуйте нам і ми проконсультуємо з усіх питань.

Розміри гірлянди прапорів залежать від ваших цілей і сфери застосування. Замовляйте їх у нас.

Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми зможемо виготовити і доставити продукцію в будь-який регіон України зручним для вас способом.

Так! Ми пропонуємо виготовлення гірлянд прапорів в тій кількості, яка вам потрібна.