Методи друку:

  • сублімаційний друк (лише на білій 100% синтетичної тканини);
  • прямий друк (цифровий);
  • трафаретний друк;
  • термопечать флоксів і флексом;
  • термотрансферний друк до А3.

Для створення яскравого образу використовується друк на регланах. Можливість індивідуального дизайну дозволяє зробити річ неповторною, що важливо для всіх модників. Крім того, брендування одягу, в тому числі друк лого на трикотажі, позитивним чином позначається на поліпшенні іміджу компанії, ефектною презентації продукції або заходи.

Друк на регланах – особливості нанесення логотипів, написів, малюнків, фото та принтів

У нашій компанії можна надрукувати на реглані:

  • логотип фірми, організації або клубу;
  • фотографію близької людини;
  • всілякі малюнки і емблеми;
  • філософські написи і багато іншого.

Ми використовуємо кілька технологій. Це друк сублімації за методом просочення тканини фарбою під впливом високих температур. Застосовуються також термотрансферний друк і термодрук із застосуванням спеціальної плівки і подальшим перенесенням малюнка на виріб. Спеціально для вас підберемо саме таку печатку, яка дозволить отримати відмінний результат в короткий термін і за доступною ціною. Ще одним популярним видом брендування є вишивка лого на одязі оптом, за допомогою якого ви отримаєте яскраве, красиве і чітке зображення.

Як замовити реглани з логотипами?

Такі вироби стають популярними не тільки в якості сувенірної продукції, а й одягу, за допомогою якого можна поліпшити впізнаваність бренду. У нас ви можете замовити реглани з логотипами, також ми здійснюємо брендування худі і светрів. Ціна залежить від складності малюнка, обсягу партії.

Ми працюємо з готовими дизайнами, які надають клієнти, а також створюємо ексклюзивні макети під ваші цілі. Надаємо доставку брендованих регланів по всій Україні, також замовляйте друк на еко сумках. Телефонуйте нам для уточнення деталей.

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми готові відправити готові реглани до вашого міста зручним способом.

Ціна виробів залежить від складності малюнка, кількості виробів в партії і іншого. Телефонуйте для уточнення деталей.

Всі роботи здійснюються в терміни від 1 дня, але це залежить від складності дизайну і обсягу партії.

Так. У нас ви можете замовити партію виробів в тій кількості, яка вам потрібно.

Так, ми здійснюємо друк на регланах по готовим дизайнам клієнтів. Також наші дизайнери можуть виготовити макет для майбутнього виробу, який обов'язково узгоджується з замовником.