Що друкуємо на спецодязі:

  • картинки будь-якої складності
  • логотипи та символіку
  • написи

Брендування стало модним серед власників багатьох компаній. Для своїх співробітників вони використовують спецодяг або уніформу з вишитими логотипами, написами на ній. Такі вироби призначені для щоденного використання в робочий час або на промо-акціях та інших заходах. Вишивка логотипу на спецодязі – це відмінна реклама для бренду, також вона підвищує мотивацію співробітників, дозволяє їм відчувати себе частиною команди.

Компанія «Сім-Принт» пропонує послуги з вишивки логотипів, написів, зображень на спецодязі. У нас ви можете замовити вироби оптом або в тій кількості, яка вам потрібна, за доступними цінами. Також ми здійснюємо друк на спецодязі логотипів, назв компанії, брендів і іншого.

Вишивка на спецодязі – особливості та переваги

Такий метод дозволяє отримати якісне зображення, яке відрізняється гарним зовнішнім виглядом і презентабельністю. Уніформа вказує на приналежність до певної компанії і виділяє співробітника.  У нас також доступна вишивка на косинках на замовлення, що гарантує отримати якісний виріб. Наша компанія використовує спеціальне обладнання для вишивання, а також міцні нитки. Завдяки цьому ми зможемо створити малюнок будь-якої складності. Якщо вам потрібна вишивка на спортивній формі на замовлення, звертайтеся до нас.

Машинна вишивка на спецодязі має такі переваги:

  • логотип дуже міцний в порівнянні з іншими способами нанесення зображення;
  • малюнок не стирається і не вигоряє на сонці, тривалий час зберігає свої кольори;
  • презентабельний зовнішній вигляд;
  • міцність і стійкість до прання.

Символіку компанії можна наносити на різну тканину і будь-яку частину одягу. Найчастіше логотип вишивають на спинці, грудях, верхньій частині рукава, кишені комбінезона або на бейсболці. Можна використовувати фірмові кольори, наносити не тільки зображення, але і напис. Популярною також є іменна уніформа, вишивка на куртках та жилетах оптом.

Вишивка логотипу на спецодязі на замовлення – що потрібно знати?

Для нанесення зображення на уніформу використовується спеціальне обладнання. Так, машинна вишивка дозволяє швидко виготовити великі партії одягу, не втрачаючи при цьому якості. У компанії «Сім-Принт» робота над спецодягом відбувається в кілька етапів.

  • Розробка та узгодження макету або робота по вашому дизайну.
  • Вибір тиражу, квітів, ниток, стилю вишивання.
  • Занесення в програму машинки всіх необхідні параметрів і виготовлення одягу.

В результаті ви отримуєте якісні вироби з логотипами, назвами брендів або фірмовими зображеннями. Також ми виготовляємо дитячі футболки з вишивкою.

Ціна вишивки на спецодязі

У нас ви можете замовити вишивку на спецодязі оптом, вибравши необхідний обсяг товарів. Ціна становить від 12 грн/шт, вона залежить від складності роботи. Якщо вам потрібен медичний одяг з вишивкою, ви можете замовити його у нас.

Як замовити вишивку на спецодязі?

Компанія «Сім-Принт» пропонує послуги з вишивки на спецодязі в Києві, також ми приймаємо замовлення по всій Україні. Також у нас ви можете замовити друк логотипів на касках. Працюємо як по вашим готовим дизайнам, так і розробляємо макети для клієнтів. Після виконання робіт відправимо готові вироби в будь-яку точку країни. Якщо вам потрібна вишивка лого на одязі оптом, звертайтеся до нас. Ви також можете замовити друк на жилетках

У нас - індивідуальний підхід до клієнтів, краще сучасне обладнання та робота з будь-якими тиражами. Гарантуємо високу якість виробів. Телефонуйте нам і замовляйте комп'ютерну вишивку на уніформі!

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми виготовимо і відправимо готові вироби в будь-яке місто України зручним способом. Наприклад, Новою поштою.

Ціна вишивки становить від 12 грн. Але вартість прораховується з урахуванням складності роботи, обсягу партії і кількості стібків.

Терміни вишивки становлять від 1 дня, але це залежить від складності дизайну, обсягу партії, інших факторів.

Ми працюємо з будь-якими обсягами виробів і виготовимо спецодяг з вишивкою в тій кількості, яка вам потрібна. Телефонуйте нам для обговорення деталей.