Що друкуємо на спортивній формі:

  • картинки будь-якої складності
  • логотипи та символіку
  • написи

Красива, якісна і однакова спортивна форма має важливе значення для кожної команди. З її допомогою можна підвищити мотивацію кожного гравця, виділитися на тлі інших спортсменів і заявити про свій клуб. Спортивна форма з логотипами, брендами, іменами, назвами потрібна не тільки футбольним і баскетбольним командам, але і волейболістам, хокеїстам, гімнастам і танцюристам. Вони можуть використовувати її в основній грі, для тренувань або представлення своєї групи.

Часто друк прізвищ на спортивній формі замовляють фанати знаменитих гравців. Тоді такий одяг буде відмінним сувеніром і прекрасним подарунком.

Друк на спортивній формі – особливості виготовлення виробів

Такий предмет гардероба може бути дуже різним. Це – штани і кофта, футболка, шорти. Також часто в комплект форми входять бейсболки, толстовки, спортивне взуття, сумки, м'ячі. В «Сім-Принт» ви можете замовити друк на спортивній формі зображення, брендів, логотипів, малюнків, імен, прізвищ та інших зображень. Також ми здійснюємо друк на кепках та друк дитячих футболок з доставкою в будь-який регіон України.

Брендування спортивної форми – це нанесення однакових знаків, логотипів, написів, які визначають команду. Також на такому одязі можуть бути імена і прізвища спортсменів. У нашій компанії «Сім-Принт» ви можете замовити високоякісний друк на всіх видах спортивного одягу в короткі терміни за доступною ціною. Якщо вам потрібна спортивна форма з вишивкою, можете замовити її у нас на сайті.

Методи друку на спортивній формі

Наша команда використовує метод сублімації, який дозволяє отримувати яскраві, красиві і міцні вироби. Саме сублімаційний друк на тканині має наступні переваги:

  • можна нанести будь-який малюнок з фотографічною точністю;
  • зображення виглядає яскраво, буде повнокольоровим;
  • такий одяг не вигорає на сонці, не боїться частих прань;
  • вироби зносостійкі і дуже красиві.

Ми нанесемо будь-яке зображення на спортивну форму, символи мають високу міцність і стійкістю, що дуже важливо в спорті. Якщо вам потрібні футболки відомих спортивних клубів, ми нанесемо зображення таким же шрифтом, як і на оригіналах. Замовляйте також друк на тканині Київ за доступними цінами - ми нанесемо лого, принти, малюнки, бренди та іншу символіку. 

Скільки коштує друк на спортивній формі?

У нас ви можете замовити спортивний одяг з логотипами, малюнками, символікою, назвами і прізвищами оптом або в тій кількості, яка вам потрібно. Ціна спортивної форми залежить від особливостей виготовлення виробів, обсягу партії і складності.

Як замовити друк на спортивній формі?

Звертайтеся в компанію «Сім-Принт» і замовляйте спортивний одяг з друком в Києві, також пропонуємо друк на трикотажних виробах. Ми працюємо по всій Україні і доставимо продукцію в будь-який регіон. Телефонуйте нам для уточнення деталей.

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми виготовимо і доставимо вироби в будь-який регіон України. Телефонуйте нам!

У нас ціна спортивної форми з символікою і написами залежить від обсягу партії і складності виготовлення. Телефонуйте для уточнення деталей.

Виготовлення форми з символікою проводиться в термін від 1 дня, це залежить від складності дизайну і обсягу партії.

У нас ви можете замовити друк спортивної форми в тій кількості, яка вам потрібна.