Вироби для вишивки:

 • вишивка на одязі (дорослий і дитячий одяг);
 • поло і футболки;
 • шапки і кепки;
 • спецодяг;
 • толстовки та інший одяг.

Машинна вишивка - це ефективна технологія нанесення малюнків будь-якої складності на тканину за допомогою вишивальної машини. Устаткування дозволяє в точності передавати зображення і наносити їх на різні матеріали.

Вишивка на одязі на замовлення

Компанія Сім-Принт створює ексклюзивні логотипи, написи, зображення і принти від простих до найскладніших ескізів за допомогою комп'ютерної вишивки. Ми працюємо на тканині будь-якого типу і готовому одязі. Наша компанія допоможе вам розробити красивий і оригінальний предмет гардероба або фірмовий стиль для співробітників. Приймаємо замовлення з невеликими обсягами і виготовляємо великі партії виробів оптом.

Ми допоможемо вам втілити ваші ідеї в життя!

Вишивка на виробах

Ми здійснюємо машинну вишивку на замовлення на готових виробах будь-якої складності. За допомогою методу комп'ютерного вишивання можна створити ексклюзивну і цікаву продукцію. Така технологія дозволяє підкреслити оригінальність виробу, створити незвичайний сувенір, ексклюзивні предмети для свята або для оформлення офісу.

У нас ви можете замовити:

 • халати;
 • рушники;
 • постільну білизну та інші вироби.

Шеврони і нашивки

Сім-Принт виготовляє нашивки і шеврони за допомогою машинної вишивки. Це високоефективний метод, за допомогою якого можна створити високоякісні вироби. Вони тримають форму, не втрачають свого кольору і не линяють. Від щільності матеріалу залежить якість вишитого малюнка.

Шеврони і нашивки дозволяють розробити корпоративний стиль, виготовити спецодяг, прикрасити предмет гардероба, створити сувенірні вироби або виділити бренд. Вироби з липучкою можна прикріпити до будь-якого матеріалу, в тому числі до одягу. В результаті він отримує дуже красивий і цікавий зовнішній вигляд.

Вишивка на тканині

Машинна вишивка на одязі і тканині - один з найбільш затребуваних способів перенесення зображень. За допомогою цієї технології можна зробити малюнок навіть на важкодоступних частинах виробу або на крої, декорувати тканину ще на етапі виготовлення предмета гардероба або іншого виробу. У порівнянні з іншими методами перенесення малюнка на тканину, даний метод набагато зручніший і дешевий, дає більше можливостей для створення оригінального і ексклюзивного дизайну.

З його допомогою можна переносити малюнок на будь-які тканини - текстиль, шкіру та інші матеріали. Процес вишивання не займає багато часу, а ви отримуєте гарний і оригінальний предмет гардероба, оформлений за ексклюзивними дизайнам.

Зображення, яке виготовлено за допомогою вишивального обладнання із застосуванням якісних ниток, відрізняється:

 • красивим зовнішнім виглядом, рельєфністю;
 • хорошими експлуатаційними характеристиками;
 • високою якістю - малюнок не боїться прання, не вигоряє і не стирається.

У компанії Сім-Принт ви можете замовити машинну вишивку на тканині і одязі в Києві. Ми створимо оригінальний і ексклюзивний виріб відповідно до ваших побажань.


Види вишивки

Приклад машинної вишивки логотипу на тканині.

Вишивка логотипу и номеру телефона.