Що друкуємо на медичних халатах:

  • картинки будь-якої складності
  • логотипи та символіку
  • написи

Медичні халати – обов'язковий атрибут уніформи для лікарів, санітарів і медсестер. Також вони використовуються фармацевтами, що прописано в їх посадовій інструкції. Часто на такому одязі наносять назву клініки, її логотип, прізвище та посаду співробітника.

Щоб не використовувати бейджики, ви можете замовити вишивку на медичних халатах в «Сім-Принт». Ми швидко нанесемо зображення або напис, дотримуючись всіх вимог і за розробленим макетом, в необхідних кольорах. Також наша компанія виробляє вишивку на спецодязі для співробітників компаній.

Медичний одяг з вишивкою – в чому його переваги?

Якщо ви використовуєте бейджик на халаті, такий елемент може загубитися, зламатися. З ним вкрай незручно, так як доводиться постійно стежити за тим, чи на місці він. А якщо ви одягаєте халат в поспіху, то можете і забути про бейджик. Тому все популярнішою стає вишивка на медичному одязі, яка передбачає нанесення назви медорганізаціі, її логотип і прізвище працівника.

Ми пропонуємо нанесення інформації на халати за допомогою машинної вишивки, що дозволяє швидко і легко пошити велику партію виробів. Використовуємо міцні спеціалізовані нитки, які не рвуться і витримують часті прання.

Переваги машинної вишивки на медичних халатах:

  • міцність і стійкість малюнка;
  • напис не вигорає на сонці, він не стирається;
  • гарний зовнішній вигляд виробів.

Вишивати напис можна на будь-якій частині одягу, а також на різній тканині. Але найчастіше її наносять на верхню частину халата в області грудей, а також рукава або кишені.

Як відбувається вишивка на медичних халатах?

Спочатку дизайнерами компанії розробляється макет, який потім затверджується замовником. Але також ви можете запропонувати свій дизайн. Далі необхідно визначитися з кольором малюнка, стилем, типом ниток і тиражем. Після цього в машину для вишивання вводиться програма з параметрами для вишивання.

Ви отримаєте якісний виріб, яке відрізняється красивим дизайном і зносостійкістю. Якщо ж вам потрібен друк на будівельних касках, ви можете замовити їх на нашому сайті.

Ціна вишивки на медичних халатах

В «Сім-Принт» можна замовити медичний одяг оптом або в тій кількості, яка вам потрібна. Вартість складає від 12 грн / шт, але це залежить від обсягу партії і складності роботи.<р2> Як замовити медичні халати з вишивкою? Наша компанія здійснює вишивку на одязі для медиків в Києві, але також приймає замовлення по Україні. Ми виготовимо продукцію в термін і доставимо в те місто, куди вам потрібно. Для замовлення просто зателефонуйте нам, щоб обговорити всі деталі.

Так! Хоча наше виробництво знаходиться в Києві, ми виготовляємо і доставляємо вироби в будь-яке місто України. Телефонуйте для уточнення деталей.

Ціна вишивки на халатах для медиків становить від 12 грн. Але вона прораховується з урахуванням складності роботи, обсягу партії і кількості стібків.

Ми виробляємо халати в термін від 1 дня, але це залежить від складності дизайну, обсягу партії, інших факторів.

Наша компанія працює з будь-якими обсягами виробів. Ми виготовимо таку кількість виробів, яка вам потрібна. Телефонуйте для обговорення деталей.