Спортивна форма – це візитна картка кожної професійної команди, а також спортсмена. Красивий, якісний і унікальний одяг дозволяє групі виділитися, заявити про свій клуб, а також підвищити мотивацію гравців. Його можна використовувати для тренувань, виступів, ігор. Також вишивку на спортивній формі замовляють фанати гравців, щоб отримати яскравий і цікавий сувенір.

Компанія «Сім-Принт» пропонує якісну вишивку спортивної форми під різні цілі. Ми нанесемо логотипи, символи, бренди, імена, написи, прізвища та інші зображення.

Вишивка на спортивній формі – особливості виготовлення одягу

Спортивною формою є не тільки штани і кофта, але і футболка, шорти, взуття, сумки, бейсболки, м'ячі та інше. Ми пропонуємо нанесення символіки на одяг під різні цілі. Також у нас ви можете замовити вишивку на кепках з доставкою в будь-який регіон України.

Брендування спортивного одягу за допомогою вишивки дозволяє нанести на форму логотипів, написів, однакових знаків, символіки, прізвища та іншого. У нашій компанії ви зможете замовити виготовлення якісного одягу за доступною ціною.

Вишивка на спортивному одязі – особливості та переваги

За допомогою машинної вишивки на формі в Києві можна швидко виготовити вироби навіть великих обсягів, нанести зображення будь-якої складності. Ми для створення брендових і неординарних виробів використовуємо сучасне обладнання.

Переваги вишивки на спортивній формі:

  • красивий і цікавий зовнішній вигляд;
  • одяг має високу якість, не стирається і не вигоряє;
  • стійкість до частого прання і ультрафіолету;
  • нанесення малюнків будь-якої складності.

Ми гарантуємо високу якість виробів. Вишивання відбувається тільки після узгодження макету.

Ціна вишивки на спортивній формі

У нас ви можете замовити вишивку на спортивному одязі оптом. Ціна становить від 12 грн за штуку, але все залежить від обсягу партії і складності виробу.

Як замовити вишивку на спортивному одязі?

Ми пропонуємо вишивку на одязі в Києві, також працюємо по всій Україні. Якщо вам потрібна вишивка на тканині, звертайтесь до нас. Після виготовлення обсягу виробів, ми відправимо їх в будь-який регіон України. Щоб зробити замовлення, телефонуйте нам. Компанія «Сім-Принт» гарантує високу якість спортивної форми.

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми виготовимо і відправимо вироби в будь-яке місто України. Наприклад, Новою поштою.

Ціна виробів становить від 12 грн. Але вартість роботи прораховується з урахуванням складності дизайну, кількості виробів і стібків.

Терміни вишивки виробів складають від 1 дня, але це залежить від складності дизайну, обсягу партії. Телефонуйте для уточнення деталей!

Ми працюємо з будь-якими обсягами виробів і виготовимо їх в тій кількості, яка вам потрібна. Телефонуйте нам.