Бейсболка часто стає частиною корпоративного стилю. Вона – додаток уніформи, гарний сувенір на різних презентаціях, а також відмінний предмет гардероба. Іменні або оригінальні кепки привертають увагу, виглядають незвично і цікаво.

Компанія «Сім-Принт» здійснює вишивку на бейсболках логотипів, зображень, написів і іншого. У нас ви можете замовити виготовлення брендованої або сувенірної продукції оптом і в тій кількості, яка вам потрібна. Також ми пропонуємо друк на кепках малюнків будь-якої складності.

Вишивка на бейсболках – особливості технології

Такий метод використовується для отримання якісного, міцного і презентабельного зображення. Він передбачає використання вишивальної машини і якісних ниток. Отримані малюнки виглядають дуже красиво, яскраво і стильно.

В «Сім-Принт» ви можете замовити вишивку на кепках, бейсболках, блейзерах і шапках. Для кожного виду головного убору використовується своя програма. Область вишивки на виробах обмежена лобною частиною, але також можна нанести логотип збоку і біля застібки. Робота відбувається в кілька етапів.

 • Спочатку ми розробляємо і погоджуємо макет майбутнього виробу, або ви приносите нам вже готовий дизайн.
 • Узгоджується тираж виробів, колір напису, малюнка або лого, стиль вишивання.
 • У програму машинки заносяться всі необхідні параметри, після чого починається процес виготовлення виробу.

Ви отримуєте якісні брендовані речі або стильні сувеніри, ціна яких вас порадує.

Вишивка на кепках – переваги

Такий вид нанесення зображення істотно виграє перед іншими варіантами брендування.

Особливості вишитих виробів:

 • презентабельний зовнішній вигляд;
 • міцність, висока якість;
 • зображення не стирається, зберігає свої кольори і не вигорає;
 • стійкість до прання.

  Символіку компанії можна наносити на будь-якій частині бейсболки. Часто для цих цілей використовують фірмові кольори компанії.

  Ціни на вишиті кепки і бейсболки

  Компанія «Сім-Принт» пропонує вишивку на бейсболках і кепках оптом. Ми виготовимо вироби з логотипами, написами, малюнками будь-якої складності. Ціна - від 12 грн/шт, що залежить від складності роботи і обсягу партії.

  Як замовити вишивку на бейсболках і кепках?

  «Сім-Принт» здійснює послуги з вишивки на бейсболках в Києві, також ми приймаємо замовлення по всій Україні. Якщо вам потрібна вишивка на тканині, звертайтесь в нашу компанію. Ми нанесемо зображення по вашим готовим дизайнам або розробимо макет для вас. Після виготовлення партії виробів, відправимо її в будь-яку точку країни.

  Наші переваги – професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного клієнта, сучасне обладнання та доступні ціни. Телефонуйте і пишіть нам. Ми створимо якісну брендовану або сувенірну продукцію.