Що друкуємо на кепках та бейсболках:

 • картинки будь-якої складності
 • логотипи та символіку
 • написи

Бейсболка часто стає частиною корпоративного стилю. Вона – додаток уніформи, гарний сувенір на різних презентаціях, а також відмінний предмет гардероба. Іменні або оригінальні кепки привертають увагу, виглядають незвично і цікаво. Також вони гарні новорічні подарунки з логотипом компанії.

Компанія «Сім-Принт» здійснює вишивку на бейсболках логотипів, зображень, написів і іншого. У нас ви можете замовити виготовлення брендованої або сувенірної продукції оптом і в тій кількості, яка вам потрібна. Також ми пропонуємо друк на кепках малюнків будь-якої складності.

Кепка з вишивкою на замовлення – особливості технології

Такий метод використовується для отримання якісного, міцного і презентабельного зображення. Він передбачає використання вишивальної машини і якісних ниток. Отримані малюнки виглядають дуже красиво, яскраво і стильно.

В «Сім-Принт» ви можете замовити вишивку на кепках, бейсболках, блейзерах і шапках. Для кожного виду головного убору використовується своя програма. Область вишивки на виробах обмежена лобною частиною, але також можна нанести логотип збоку і біля застібки. Робота відбувається в кілька етапів.

 • Спочатку ми розробляємо і погоджуємо макет майбутнього виробу, або ви приносите нам вже готовий дизайн.
 • Узгоджується тираж виробів, колір напису, малюнка або лого, стиль вишивання.
 • У програму машинки заносяться всі необхідні параметри, після чого починається процес виготовлення виробу.

Ви отримуєте якісні брендовані речі або стильні сувеніри, ціна яких вас порадує.

Вишивка на кепках – переваги

Такий вид нанесення зображення істотно виграє перед іншими варіантами брендування.

Особливості вишитих виробів:

 • презентабельний зовнішній вигляд;
 • міцність, висока якість;
 • зображення не стирається, зберігає свої кольори і не вигорає;
 • стійкість до прання.

  Символіку компанії можна наносити на будь-якій частині бейсболки. Часто для цих цілей використовують фірмові кольори компанії.

  Ціни на вишиті кепки і бейсболки

  Компанія «Сім-Принт» пропонує вишивку на бейсболках і кепках оптом. Ми виготовимо вироби з логотипами, написами, малюнками будь-якої складності. Ціна - від 12 грн/шт, що залежить від складності роботи і обсягу партії.

  Вишивка логотипів на кепці тракер

  Однією з найкрасивіших і наймодніших вважається кепка тракер (кепка з сіткою). Вона має м'яку лобову частину, інші її частини складаються з сітки. Тому модель вважається чудовим варіантом на літо – кепка захищає від сонця.

  Компанія «Сім-Прінт» пропонує вишивку логотипів на кепці-тракері будь-якої складності. Ми розробимо макет майбутнього виробу для вас або будемо працювати за вашим дизайном. Наносимо різні малюнки за допомогою якісної вишивальної машинки, використовуємо тільки найміцніші нитки.

  Як замовити вишивку на бейсболках і кепках?

  «Сім-Принт» здійснює послуги з вишивки на бейсболках в Києві, також ми приймаємо замовлення по всій Україні. Якщо вам потрібна вишивка на тканині, звертайтесь в нашу компанію. Ми нанесемо зображення по вашим готовим дизайнам або розробимо макет для вас. Після виготовлення партії виробів, відправимо її в будь-яку точку країни.

  Наші переваги – професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного клієнта, сучасне обладнання та доступні ціни. Телефонуйте і пишіть нам. Ми створимо якісну брендовану або сувенірну продукцію.

  Інші наші послуги: 


  Приклади наших робіт

  Приклад машинної вишивки логотипа на кепці

  Вишивка написів на кепках.

  Приклад машинної вишивки на тканині.

  Машинна вишивка логотипів та зображень.

 • Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми виготовимо і відправимо готові вироби для вас в будь-яке місто України. Наприклад, Новою поштою.

  Ми виготовляємо вироби в термін від 1 дня, але це залежить від складності дизайну, обсягу партії, інших факторів.

  Ціна вишивки починається від 12 грн. Але вартість прораховується з урахуванням складності роботи, обсягу партії і кількості стібків.

  Ми працюємо з будь-якими кількостями виробів і виготовимо бейсболки в тому обсязі, який вам потрібен. Телефонуйте нам для обговорення деталей.