Шеврон – вишитий знак або символ на уніформі, корпоративному одязі, військовій формі. Його використовують не тільки військові, але і різні компанії, клуби, торгові марки, також для проведення заходів. На нашивку наносять логотипи, назви компаній, малюнки, символіку, відзнаки. Шеврони з логотипом виглядають дуже красиво, надовго зберігають свій зовнішній вигляд і вважаються відмінним способом брендування одягу.

У компанії «Сім-Принт» ви можете замовити вишивку на шевронах різних стилів і форм. Ми пропонуємо створення нашивок оптом, а також у тій кількості, яка вам необхідна. Гарантуємо високу якість, короткі терміни виконання замовлення і доступні ціни. У нас ви також можете замовити друк на футболках та іншому одязі.

Шеврони на замовлення – особливості та переваги

Такі вироби можуть стати відмінною рекламою або способом просування. З їх допомогою також можна вказати приналежність до певного клубу, компанії, групи. За допомогою машинної вишивки можна виготовити термошеврони, нашивки або шеврони високої якості. Ми також пропонуємо друк бірок на замовлення. 

Вишиті шеврони і нашивки на замовлення мають ряд переваг:

 • універсальність: їх можна використовувати на будь-якому одязі - футболках, сорочках, уніформі, кепках і т.д;
 • довговічність – термошеврони надовго зберігають свій зовнішній вигляд, витримують часті прання і не линяють;
 • красиве, яскраве і чітке зображення;
 • можливість виконувати вишивку на самих різних тканинах.

Нашивки та шеврони з логотипом можуть бути різних форм – круглі, квадратні, овальні, у формі щита, ромба та інші. Розділяють спортивні, військові шеврони, корпоративні нашивки, для державних служб і навчальних закладів.

Машинна вишивка шевронів і нашивок – етапи

Вишивку нашивок виконують в декілька етапів.

 • Підготовка макета і його узгодження.
 • Створення ескізу для вишивальної машинки, фахівець задає параметри малюнка.
 • Виготовлення виробів.

Підбір тканини для термошевронів або нашивок здійснюється в залежності від одягу, на який буде кріпиться виріб. В основному термошеврони для бізнесу вишивають на щільній матерії, тоді при носінні вони не втрачають форму.

Ціни на вишиті шеврони

Компанія «Сім-Принт» пропонує виготовлення нашивок та шевронів оптом. Ціна - від 12 грн/шт, вона залежить від розміру і складності виробу.

Військові шеврони на замовлення

Якщо вам потрібні стандартизовані нашивки та шеврони, звертайтеся до компанії «Сім-Принт». Ми пропонуємо виготовлення виробів, які будуть відповідати вашим вимогам оптом у найшвидші терміни.

Серед переваг замовлення військових шевронів у нас можна виділити:

 • висока якість продукції;
 • зносостійкість нашивок та збереження їх первинного вигляду навіть після великої кількості прань;
 • простота кріплення на одязі;
 • доступна вартість.

На військових шевронах в основному вказується інформація про рід українських військ та відомств, вони повинні відповідати стандартизованим формам і дозволяють дізнатися про належність солдата до роду українських військ, його звання, прізвище та групу крові. Також є нашивки, які дають змогу показати відданість своїй країні – на них розміщується герб чи прапор України.

Ми виготовимо шеврони за необхідними макетами та стандартами, у тому числі здійснюємо виготовлення нашивок за спеціалізованими дизайнами. У нас можна замовити продукцію для уніформи військовослужбовців, співробітників охоронних фірм та силових відомств, а також військових територіальної оборони. Наші співробітники проконсультують вас з усіх питань і виконають замовлення в потрібний термін, а також доставлять вироби зручним для вас способом.

Як замовити вишивку шевронів?

В «Сім-Принт» ви можете замовити вишивку нашивок і термошевронов в Києві, також ми приймаємо замовлення по всій Україні. Після виготовлення партії виробів, наші фахівці відправлять їх у будь-яку точку країни. Ми працюємо по вашим дизайнам або виготовимо макет виробу для вас. Якщо вам потрібна вишивка на крої на замовлення, звертайтеся до нас. 

Ми гарантуємо виготовлення якісних шевронів за доступними цінами, індивідуальний підхід і швидкі терміни виготовлення. Звертайтесь до нас, якщо вам потрібен сублімаційний друк на тканині, ми виготовимо красиві та ексклюзивні речі. Телефонуйте нам!

Приклади наших робіт:


Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми виготовимо і відправимо готові вироби для вас в будь-яке місто України Новою поштою або іншим зручним способом.

Ціна вишивки починається від 12 грн. Вартість прораховується з урахуванням складності роботи, обсягу партії і кількості стібків.

Ми вишиваємо нашивки і шеврони в термін від 1 дня, але це залежить від складності дизайну і обсягу партії.

Ми виготовимо партію виробів в тій кількості, яка вам потрібна. Телефонуйте нам для обговорення деталей.

Телефонуйте нам для замовлення українських військових шевронів для різних родів військ та відомств. Ми виготовляємо вироби оптом за короткий термін, відповідно до стандартів. Використовуємо якісні матеріали, що забезпечує високу стійкість шевронів до будь-яких зовнішніх умов.