Шеврон – вишитий знак або символ на уніформі, корпоративному одязі, військовій формі. Його використовують не тільки військові, але і різні компанії, клуби, торгові марки, також для проведення заходів. На нашивку наносять логотипи, назви компаній, малюнки, символіку, відзнаки. Шеврони з логотипом виглядають дуже красиво, надовго зберігають свій зовнішній вигляд і вважаються відмінним способом брендування одягу.

У компанії «Сім-Принт» ви можете замовити вишивку на шевронах різних стилів і форм. Ми пропонуємо створення нашивок оптом, а також у тій кількості, яка вам необхідна. Гарантуємо високу якість, короткі терміни виконання замовлення і доступні ціни. У нас ви також можете замовити друк на футболках та іншому одязі.

Шеврони на замовлення – особливості та переваги

Такі вироби можуть стати відмінною рекламою або способом просування. З їх допомогою також можна вказати приналежність до певного клубу, компанії, групи. За допомогою машинної вишивки можна виготовити термошеврони, нашивки або шеврони високої якості.

Вишиті шеврони і нашивки на замовлення мають ряд переваг:

  • універсальність: їх можна використовувати на будь-якому одязі - футболках, сорочках, уніформі, кепках і т.д;
  • довговічність – термошеврони надовго зберігають свій зовнішній вигляд, витримують часті прання і не линяють;
  • красиве, яскраве і чітке зображення;
  • можливість виконувати вишивку на самих різних тканинах.

Нашивки та шеврони з логотипом можуть бути різних форм – круглі, квадратні, овальні, у формі щита, ромба та інші. Розділяють спортивні, військові шеврони, корпоративні нашивки, для державних служб і навчальних закладів.

Машинна вишивка шевронів і нашивок – етапи

Вишивку нашивок виконують в декілька етапів.

  • Підготовка макета і його узгодження.
  • Створення ескізу для вишивальної машинки, фахівець задає параметри малюнка.
  • Виготовлення виробів.

Підбір тканини для термошевронів або нашивок здійснюється в залежності від одягу, на який буде кріпиться виріб. В основному термошеврони для бізнесу вишивають на щільній матерії, тоді при носінні вони не втрачають форму.

Ціни на вишиті шеврони

Компанія «Сім-Принт» пропонує виготовлення нашивок та шевронів оптом. Ціна - від 12 грн/шт, вона залежить від розміру і складності виробу.

Як замовити вишивку шевронів?

В «Сім-Принт» ви можете замовити вишивку нашивок і термошевронов в Києві, також ми приймаємо замовлення по всій Україні. Після виготовлення партії виробів, наші фахівці відправлять їх у будь-яку точку країни. Ми працюємо по вашим дизайнам або виготовимо макет виробу для вас.

Ми гарантуємо виготовлення якісних шевронів за доступними цінами, індивідуальний підхід і швидкі терміни виготовлення. Телефонуйте нам!