Сім-Прінт

Друк на тканині, виготовлення прапорів і сувенірної продукції

Друк на тканині в Сім-Принт

«Сім-Прінт» - команда професіоналів, яка здійснює друк на тканині, виготовлення прапорів, сувенірної продукції та зовнішньої реклами. Всі роботи виконуються тільки на нашому підприємстві, без залучення організацій-посередників.

Ми раді запропонувати вам виготовлення табличок, вивісок, інформаційних стендів і куточків покупців. У нас ви можете замовити виробництво прапорів, прапорів, банерів, стійок «павук» і прапорців. Ми також здійснюємо друк на металі і тканини, на чашках, пазлах та іншої сувенірної продукції, яка зробить ваш бізнес яскравим і впізнаваним або стане відмінним подарунком. Нанесення принтів і логотипів на одяг - це створення іміджу для вашої компанії.

Команда «Сім-Принт» застосовує кращі методи для друку на тканинах будь-якого типу, на текстилі,чашках, і металі. Співробітники компанії використовують сучасне обладнання, яке дозволяє істотно скоротити терміни виробництва виробів і їх вартість. Вони допоможуть вам розробити макет сувенірної продукції відповідно до ваших побажань.

Ми виконаємо всі роботи, починаючи від створення макета, а також гарантуємо високу якість виробів і доступні ціни. Виконаємо нанесення логотипу на тканину оптом для вашої компанії.


Термін Виконання

Всі роботи по виготовленню табличок або іншої сувенірної продукції - від верстки до друку, виконуються виключно на нашому підприємстві. Завдяки власній потужній виробничій базі, високому рівню підготовки наших співробітників і відсутності посередників замовлення втілюються в життя в короткі терміни. Ми також виконуємо термінові замовлення.


Висока якість

Для друку на тканині чи металі, при нанесенні принту на одяг використовуємо перевірені і надійні технології. Серед них друк сублімації - сучасна методика для виготовлення сувенірної продукції. Вам потрібно лише надати нам логотип або фотографію, а дизайнери створять для вас шедевр.


Доступна ціна сублімації

Ми не працюємо з посередниками і контролюємо виробництво на кожному етапі. Використання сучасного обладнання дозволяє тримати ціни на доступному рівні - набагато нижче, ніж у наших шановних конкурентів. Для постійних клієнтів діє накопичувальна система знижок.

Технології друку

Ціни на друк сублімації

Прапори Виробництво банерів Прапорці Друк знамен
135x90 - от 213грн./шт.
150х100 - от 253грн./шт.
200х100 от 338грн./шт.
от 100грн./шт. від 3,50грн./шт. від 320грн./шт.
Гірлянди прапорів Виготовлення бирок Друк на чашках Друк на металі Друк на пазлах Друк наволочок Вимпели Брендування валіз, сумок Друк на бананках
от 40грн./м.п. от 1грн./шт. от 40грн./шт. от 10грн./шт. от 40грн./шт. от 50грн./шт. от 19грн./шт.
Інформаційні стенди, куточки Виробництво табличок Виробництво вивісок Брендування касок
от 250грн./шт. от 61грн./шт. индивидуально
Бандани Косинки, хустки Парео з принтом Друк на бейсболках Друк на футболках Друк на регланах Шарфи Друк на куртках та жилетах Друк на спортивній формі Сигнальні жилети з логотипом
от 39грн./шт. от 39грн./шт. от 189грн./шт. от 6грн./шт. от 6грн./шт. от 6грн./шт. от 100грн./шт.
Вишивка на тканині Вишивка на футболках Вишивка на спецодязі Бейсболки, кепки Шеврони, нашивки Вишивка на куртках, жилетах Машинна вишивка на крої Вишивка пледів Вишивка на медичних халатах
от 12грн/шт. от 12грн/шт. от 12грн/шт. от 12грн/шт. от 12грн/шт. від 12 грн/шт від 12 грн/шт 12 грн/шт

Останні статті

Утеплюємося до осені: брендування верхнього одягу

В осінні холоди ми утепляємся, вибираючи красивий і стильний верхній одяг. Це курточки, шапки, жилети, шарфи, кофти. І хочеться, щоб вони виглядали не тільки модно, але й стильно. Для цих цілей часто використовується брендування – нанесення зображень на тканину за допомогою методу друку або вишивки.

Прапори і банери для уболівальників на спортивних заходах

Збираючись відвідати спортивні заходи, вболівальники обов'язково беруть із собою атрибутику, щоб підтримати улюблену команду. Це не тільки свистки або футболки, кепки і шарфи з логотипами клубів. Також часто використовуються прапори і банери, які мають барвистий дизайн.

Оформлення виставок і торговельних центрів за допомогою прапорів і банерів

Правильна реклама привертає увагу, робить бренд впізнаваним і підвищує імідж компанії. Під час проведення виставок і конференцій власникам торгових марок потрібно продумати, як правильно заявити про свою компанію. Одним з найбільш простих і ефективних рішень буде оформити захід корпоративними прапорами. Вони ж використовуються для підвищення впізнаваності бренду і встановлюються в торгових залах, бізнес-центрах, на автозаправках.