Сім-Прінт

Друк на тканині, виготовлення прапорів і сувенірної продукції

Друк на тканині в Сім-Принт

«Сім-Прінт» - команда професіоналів, яка здійснює друк на тканині, виготовлення прапорів, сувенірної продукції та зовнішньої реклами. Всі роботи виконуються тільки на нашому підприємстві, без залучення організацій-посередників.

Ми раді запропонувати вам виготовлення табличок, вивісок, інформаційних стендів і куточків покупців. У нас ви можете замовити виробництво прапорів, прапорів, банерів, стійок «павук» і прапорців. Ми також здійснюємо друк на металі і тканини, на чашках, пазлах та іншої сувенірної продукції, яка зробить ваш бізнес яскравим і впізнаваним або стане відмінним подарунком. Нанесення принтів і логотипів на одяг - це створення іміджу для вашої компанії.

Команда «Сім-Принт» застосовує кращі методи для друку на тканинах будь-якого типу, на текстилі,чашках, і металі. Співробітники компанії використовують сучасне обладнання, яке дозволяє істотно скоротити терміни виробництва виробів і їх вартість. Вони допоможуть вам розробити макет сувенірної продукції відповідно до ваших побажань.

Ми виконаємо всі роботи, починаючи від створення макета, а також гарантуємо високу якість виробів і доступні ціни. Виконаємо нанесення логотипу на тканину оптом для вашої компанії.


Термін Виконання

Всі роботи по виготовленню табличок або іншої сувенірної продукції - від верстки до друку, виконуються виключно на нашому підприємстві. Завдяки власній потужній виробничій базі, високому рівню підготовки наших співробітників і відсутності посередників замовлення втілюються в життя в короткі терміни. Ми також виконуємо термінові замовлення.


Висока якість

Для друку на тканині чи металі, при нанесенні принту на одяг використовуємо перевірені і надійні технології. Серед них друк сублімації - сучасна методика для виготовлення сувенірної продукції. Вам потрібно лише надати нам логотип або фотографію, а дизайнери створять для вас шедевр.


Доступна ціна сублімації

Ми не працюємо з посередниками і контролюємо виробництво на кожному етапі. Використання сучасного обладнання дозволяє тримати ціни на доступному рівні - набагато нижче, ніж у наших шановних конкурентів. Для постійних клієнтів діє накопичувальна система знижок.

Технології друку

Ціни на друк сублімації

Виготовлення, друк прапорів Виробництво банерів Прапорці Друк знамен
135x90 - от 213грн./шт.
150х100 - от 253грн./шт.
200х100 от 338грн./шт.
от 100грн./шт. від 3,50грн./шт. від 320грн./шт.
Гірлянди прапорів Виготовлення бирок Друк на чашках Друк на металі Друк на пазлах Друк наволочок Вимпели Брендування валіз, сумок Друк на бананках Друк на еко сумках
от 40грн./м.п. от 1грн./шт. от 40грн./шт. от 10грн./шт. от 40грн./шт. от 50грн./шт. от 19грн./шт.
Інформаційні стенди, куточки Виробництво табличок Виробництво вивісок Брендування касок
от 250грн./шт. от 61грн./шт. индивидуально
Бандани Косинки, хустки Парео з принтом Друк на бейсболках Друк на футболках Друк на регланах Шарфи Друк на куртках та жилетах Друк на спортивній формі Сигнальні жилети з логотипом Друк на трикотажі Друк на комбінезонах
от 39грн./шт. от 39грн./шт. от 189грн./шт. от 6грн./шт. от 6грн./шт. от 6грн./шт. от 100грн./шт.
Вишивка на тканині Вишивка на футболках Вишивка на спецодязі Бейсболки, кепки Шеврони, нашивки Вишивка на куртках, жилетах Машинна вишивка на крої Вишивка пледів Вишивка на медичних халатах Брендування рушників
от 12грн/шт. от 12грн/шт. от 12грн/шт. от 12грн/шт. от 12грн/шт. від 12 грн/шт від 12 грн/шт 12 грн/шт

Останні статті

Друк та вишивка української символіки

Вироби з українською тематикою стали неймовірно популярними. Вони використовуються не лише на заходах, а й у повсякденному житті. Ними прикрашають одяг, уніформу, офісні приміщення, державні організації тощо. Добре виглядає символіка України на різноманітних аксесуарах.

Брендування літніх головних уборів: особливості нанесення логотипів

Красиві та стильні літні головні убори – це не лише гарний захист від сонця. Вони давно стали частиною акцій, рекламних кампаній, спецодягу та уніформи співробітників. Тому все частіше на них наносять логотипи, назви компаній та іншу інформацію, що допоможе залучити покупців, познайомити аудиторію з брендом та виділити співробітників.

Брендування кафе та ресторанів – де замовити аксесуари та уніформу з логотипами?

Брендинг закладів громадського харчування – це важливий етап на шляху їх розвитку та створення позитивного іміджу. До його завдань входить розвиток торгової марки, залучення відвідувачів. Тому йому приділяють багато уваги.