Сім-Прінт

Друк на тканині, виготовлення прапорів і сувенірної продукції

 • (044) 462-44-42
 • (067) 762-21-04
 • (093) 350-31-24
 • Компанія Сім-Принт

  «Сім-Прінт» - команда професіоналів, яка здійснює друк на тканині, виготовлення прапорів, сувенірної продукції та зовнішньої реклами. Всі роботи виконуються тільки на нашому підприємстві, без залучення організацій-посередників.

  Ми раді запропонувати вам виготовлення табличок, вивісок, інформаційних стендів і куточків покупців. У нас ви можете замовити виробництво прапорів, прапорів, банерів, стійок «павук» і прапорців. Ми також здійснюємо друк на металі і тканини, на чашках, пазлах та іншої сувенірної продукції, яка зробить ваш бізнес яскравим і впізнаваним або стане відмінним подарунком.

  Команда «Сім-Принт» застосовує кращі методи для друку на тканинах будь-якого типу, чашках, і металі. Співробітники компанії використовують сучасне обладнання, яке дозволяє істотно скоротити терміни виробництва виробів і їх вартість. Вони допоможуть вам розробити макет сувенірної продукції відповідно до ваших побажань.

  Ми виконаємо всі роботи, починаючи від створення макета, а також гарантуємо високу якість виробів і доступні ціни.


  Термін виконання

  Всі роботи по виготовленню табличок або іншої сувенірної продукції - від верстки до друку, виконуються виключно на нашому підприємстві. Завдяки власній потужній виробничій базі, високому рівню підготовки наших співробітників і відсутності посередників замовлення втілюються в життя в короткі терміни. Ми також виконуємо термінові замовлення.


  Висока якість

  Для друку на металі або тканинах використовуємо перевірені і надійні технології. Серед них друк сублімації - сучасна методика для виготовлення сувенірної продукції. Вам потрібно лише надати нам логотип або фотографію, а дизайнери створять для вас шедевр.


  Доступна ціна

  Ми не працюємо з посередниками і контролюємо виробництво на кожному етапі. Використання сучасного обладнання дозволяє тримати ціни на доступному рівні - набагато нижче, ніж у наших шановних конкурентів. Для постійних клієнтів діє накопичувальна система знижок.

  Технології друку

  Ціни на наші послуги

  Прапори Прапорці Знамена Баннера
  135x90 - от 213грн./шт.
  150х100 - от 253грн./шт.
  200х100 от 338грн./шт.
  от 3,50грн./шт. от 320грн./шт. от 100грн./шт.
  Друк на металі Друк на чашках Вимпели Друк на пазлах Друк наволочок Гірлянди прапорів Виготовлення бирок
  от 10грн./шт. от 40грн./шт. от 19грн./шт. от 40грн./шт. от 50грн./шт. от 40грн./м.п. от 1грн./шт.
  Таблички Вивіски Інформаційні стенди, куточки покупця
  от 61грн./шт. індивідуально от 250грн./шт.

  Останні статті

  Ефективність зовнішньої реклами


  «Зустрічають по одягу ...» - ця приказка стосується не тільки людини, а й всілякі організації. Тільки «одягом» в цьому випадку служить зовнішня реклама, з якої і починається перше знайомство відвідувача з фірмою.

  Світлодіодні вивіски: користь чи шкода?

  На сьогоднішній день вони вважаються найбільш дієвою рекламою. Чи підійдуть світлодіодні вивіски для Вашого бізнесу, будуть корисні або навпаки марні, залежить від поставлених завдань і вимог, переслідуваних цілей.