Що вишиваємо:

  • картинки любой складності
  • логотипи вашої компанії
  • написи

Один з найпростіших і легких способів брендування одягу - комп'ютерна вишивка на крої. З її допомогою можна легко нанести будь-яке зображення на тканину, отримавши відмінні результати. Такі вироби використовуються для створення корпоративної уніформи, спецодягу, агітаційних і брендових продуктів. Вони дозволяють також виготовити цікаву сувенірну продукцію для роздачі під час презентацій, агітації і багато чого іншого.

Компанія «Сім-Принт» здійснює вишивку на крої будь-якої складності. Ми створимо гарні і оригінальні вироби з нанесеними на них логотипами, іменами, брендами, малюнками і багатого іншого. Також у нас ви можете замовити вишивку на тканині будь-якого типу оптом за доступною ціною.

Вишивка на крої - переваги нанесення логотипів, написів, малюнків

Такі елементи можна використовувати для створення ексклюзивних виробів високої якості. На крої вишивають логотипи, написи, зображення, імена будь-яких відтінків.

Вишивка лого на крої має такі переваги:

  • красивий і оригінальний зовнішній вигляд;
  • висока якість, зносостійкість;
  • вироби не стираються, не вигоряють на сонці;
  • можна нанести малюнок будь-якої складності, застосовуючи сучасні технології.

Ми пропонуємо вишивку на крої оптом за доступною вартістю різних стилів і дизайнів.

Особливості нанесення зображень за допомогою вишивки

Машинна вишивка логотипів на крої дозволяє створювати зображення будь-якої складності на тканини. Для цих цілей застосовуються спеціальні міцні нитки, а також підбирається стиль майбутнього виробу. Ми працюємо з різними типами матеріалів, а для замовлення послуги вишивки на крої вам потрібно:

  • розповісти нам, на яку тканину вам необхідно нанести логотип, зображення, напис;
  • узгодити макет, який розробимо ми, або надати свій дизайн;
  • вибрати колір вишивки, її стиль, розмір.

Після цього ми налаштовуємо програму для вишивання і виготовимо вироби в найкоротші терміни.

Скільки коштує вишивка на крої?

У нас ви можете замовити вироби з вишивкою оптом, ми гарантуємо дотримання термінів. Ціна вишивки на крої становить від 12 грн / шт і залежить від її складності.

Як замовити вишивку на крої?

Компанія «Сім-Принт» пропонує створення унікальної продукції високої якості в Києві. Ми також приймаємо замовлення по всій Україні. Після того, як наші співробітники виготовлять партію виробів, вони відправлять її в будь-яку точку країни. Якщо вам потрібна вишивка на крої на замовлення будь-якої складності чи вишивка лого на прапорах оптом, звертайтеся до нас. Ми гарантуємо відмінну якість, ексклюзивність і доступну вартість.

У нас ви також можете замовити наступний вид послуг: 

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми можемо відправити готові вироби в будь-яке місто України зручним для вас способом. Наприклад, Новою поштою.

Ціна на вишивку на крої починається від 12 грн. Вартість залежить від складності роботи, обсягу партії і кількості стібків.

Терміни залежать від складності дизайну і обсягу партії, але в основному складають від 1 дня.

Ми здійснюємо вишивку на крої в будь-яких обсягах і виготовимо вироби в тій кількості, яка вам потрібна.