Що друкуємо на куртках та жилетах:

  • картинки любой складності
  • логотипи вашої компанії
  • написи

Куртки і жилети з логотипами - це частина корпоративного одягу, яка виконує кілька функцій. Вона мотивує і згуртовує команду, формує імідж компанії, робить бренд впізнаваним. Такі вироби використовуються працівниками кожен день, а також на виставках, під час проведення рекламних кампаній, промо заходів.

Компанія «Сім-Принт» здійснює друк на куртках і жилетах оптом за доступними цінами. У нас ви можете замовити одяг з логотипом, брендом, написом, назвою компанії, принтами. Ми також пропонуємо друк на спецодязі, який необхідний в багатьох сферах роботи.

Друк на куртках і жилетах - особливості нанесення зображень

Для створення такого одягу ми використовуємо метод сублімації. Це унікальна технологія, яка передбачає нанесення зображення будь-якої складності. В її основі лежить просочення тканини фарбою під впливом високих температур. Метод можна використовувати для друку на джинсових куртках, вітрівках, світловідбивних, сигнальних жилетах і іншому одязі.

Друк сублімації на жилетах і куртках - переваги:

  • фотографічна чіткість малюнка будь-якої складності;
  • невисока ціна при малих і великих тиражах;
  • якісна передача кольору;
  • стійкість малюнка до ультрафіолету, прання, зовнішніх умов.

Ми робимо друк логотипів на куртках найвищої якості за готовими дизайнам або розробляємо макети для вас. Є можливість замовлення термінового друку.

Друк на жилетах і куртках - модний і корпоративний одяг

Нанесення зображення на одяг - це не тільки спосіб його брендування, а й можливість створення оригінальних сувенірних виробів. Ми пропонуємо:

  • жилети та куртки з логотипом;
  • красиві вироби з написами, назвами компаній, зображенням бренду;
  • одяг з принтами і оригінальними малюнками.

Друк здійснюється на матеріалах різного типу. При цьому ретельно підбираються кольори, а також технологія нанесення зображення, щоб виріб прослужив максимально довго. Популярна також вишивка на куртках та жилетках на замовлення. Такі куртки стануть відмінним вибором в якості корпоративної уніформи, їх же можна використовувати при проведенні вуличних акцій і інших заходів.

Друк на куртках та жилетках на замовлення

У компанії «Сім-Принт» ви можете замовити жилети з логотипом будь-якого дизайну. Ми також створимо гарні брендовані куртки і ветровки в тому обсязі, який вам потрібен. Наша компанія приймає замовлення по всій Україні. Досвідчені фахівці швидко виконають ваше замовлення і відправлять його в будь-яку точку країни. Телефонуйте нам!