Що друкуємо на куртках та жилетах:

  • картинки любой складності
  • логотипи вашої компанії
  • написи

Куртки і жилети з логотипами - це частина корпоративного одягу, яка виконує кілька функцій. Вона мотивує і згуртовує команду, формує імідж компанії, робить бренд впізнаваним. Такі вироби використовуються працівниками кожен день, а також на виставках, під час проведення рекламних кампаній, промо заходів.

Компанія «Сім-Принт» здійснює друк на куртках і жилетах оптом за доступними цінами. У нас ви можете замовити одяг з логотипом, брендом, написом, назвою компанії, принтами. Ми також пропонуємо друк на спецодязі, який необхідний в багатьох сферах роботи.

Друк на куртках і жилетах - особливості нанесення зображень

Для створення такого одягу ми використовуємо метод сублімації. Це унікальна технологія, яка передбачає нанесення зображення будь-якої складності. В її основі лежить просочення тканини фарбою під впливом високих температур. Метод можна використовувати для друку на джинсових куртках, вітрівках, світловідбивних, сигнальних жилетах і іншому одязі.

Друк сублімації на жилетах і куртках - переваги:

  • фотографічна чіткість малюнка будь-якої складності;
  • невисока ціна при малих і великих тиражах;
  • якісна передача кольору;
  • стійкість малюнка до ультрафіолету, прання, зовнішніх умов.

Ми робимо друк логотипів на куртках найвищої якості за готовими дизайнам або розробляємо макети для вас. Також пропонуємо друк зображень на дитячих футболках. Є можливість замовлення термінового друку.

Друк на жилетах і куртках - модний і корпоративний одяг

Нанесення зображення на одяг - це не тільки спосіб його брендування, а й можливість створення оригінальних сувенірних виробів. Ми пропонуємо світловідбиваючі жилети на замовлення, а також:

  • жилети та куртки з логотипом;
  • красиві вироби з написами, назвами компаній, зображенням бренду;
  • одяг з принтами і оригінальними малюнками.

Друк здійснюється на матеріалах різного типу. При цьому ретельно підбираються кольори, а також технологія нанесення зображення, щоб виріб прослужив максимально довго. Популярна також вишивка на куртках та жилетках на замовлення. Такі куртки стануть відмінним вибором в якості корпоративної уніформи, їх же можна використовувати при проведенні вуличних акцій і інших заходів.

Нанесення логотипів на жилетах і куртках: особливості методу

Зображення можна наносити за допомогою декількох способів: шовкотрафарет, термоперенос і інші. Але саме сублімація вважається тим способом, який дозволяє отримувати якісні і стійкі малюнки.

Технологія передбачає нанесення гарячих фарб на тканину. Вони проникають в нитки, завдяки чому малюнок буде більш стійким і яскравим. За допомогою сублімації ми також здійснюємо нанесення логотипів на худі, светри, кофти.

Друк на куртках та жилетках на замовлення

У компанії «Сім-Принт» ви можете замовити жилети з логотипом будь-якого дизайну. Ми також створимо гарні брендовані куртки і ветровки в тому обсязі, який вам потрібен. Ви також можете замовити друк зображень на спортивній формі, якісний друк на комбінезонах та напівкомбінезонах. Наша компанія приймає замовлення по всій Україні. Досвідчені фахівці швидко виконають ваше замовлення і відправлять його в будь-яку точку країни. Телефонуйте нам!

Приклади нанесення зображень та логотипів на куртках:Цена виробу розраховується індивідуально


Висока якість нанесених малюнків

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми відправимо готові вироби в будь-яке місто України зручним способом. Наприклад, Новою поштою.

Ціна друку логотипів на куртках і жилетах починається від 8 грн. Але вартість залежить від складності роботи, обсягу партії.

Ми друкуємо логотипи на куртках і жилетках в термін від 1 дня, але це залежить від складності дизайну і обсягу партії.

Ми працюємо з будь-якими партіями виробів і виготовимо їх в тій кількості, яка вам потрібна. Телефонуйте нам для обговорення деталей.