Що вишиваємо:

  • картинки будь-якої складності
  • логотипи вашої компанії
  • написи

Куртка, вітровка, жилет з вишивкою - це красивий предмет гардероба, стильний промо-одяг, а також оригінальна уніформа. Вишитий верхній одяг використовується для проведення акцій, співробітниками під час виконання робочих обов'язків, на виставках і конференціях. З його допомогою можна створити красивий фірмовий стиль.

Компанія «Сім-Принт» здійснює машинну вишивку на куртках і жилетах логотипів, написів, малюнків, імен, брендів і інше. Також ми пропонуємо друк на куртках та жилетах на замовлення будь-якої складності. У нас ви можете замовити вишиті куртки з логотипом оптом за доступною ціною або в тій кількості, яка вам потрібна.

Вишивка на куртках і жилетах оптом – особливості нанесення написів, логотипів, малюнків

Замовляючи вишивку логотипів, написів, малюнків, ви отримуєте ексклюзивні вироби високої якості. На верхній одяг можна нанести різноманітні зображення в одному або декількох відтінках.

Вишивка на жилетках має наступні плюси:

  • вони виглядають красиво, цікаво, незвично;
  • вишитий малюнок надовго зберігає свою високу якість, він не вигорає, не стирається;
  • можна створити зображення різної складності, застосовуючи сучасні техніки вишивання.

Щоб дізнатися, скільки коштує машинна вишивка на жіночій або чоловічій куртці, телефонуйте нашим менеджерам. Ціна залежить від складності роботи.

Вишита куртка з логотипом - оригінальний брендований одяг

Жилети, вітровки, куртки з логотипами часто використовуються компаніями для ідентифікації співробітників, проведення промо-подій. Такий верхній одяг стає красивою і дуже цікавою уніформою. Ми пропонуємо машинну вишивку джинсових, шкіряних курток або виробів з іншого матеріалу.

Вона знадобиться вам в наступних цілях:

  • якщо необхідна вишивка логотипів на куртках,  нанесення напису, імені на уніформу, робочий одяг;
  • в разі, коли жилет або куртка будуть використовуватися на різних заходах;
  • коли необхідно створити робочу одяг в корпоративному стилі.

Ми беремося за будь-які замовлення. Працюємо як з готовими макетами, так і створимо дизайн майбутнього виробу для вас.

Ціна вишивки на куртках і жилетах

У нас ви можете замовити вишиті вітровки, куртки або жилети оптом. Вартість роботи становить від 12 грн / шт, що залежить від її складності.

Як замовити вишивку на куртках?

Компанія «Сім-Принт» створює оригінальні, красиві і якісні вироби оптом в Києві. Ми також приймаємо замовлення по всій Україні. Наші професійні співробітники швидко виконають замовлення, після чого відправлять його в будь-яку точку країни. Якщо вам потрібна вишивка на куртках та жилетках на замовлення, вишивка лого на крої, звертайтеся до нас! Наші переваги – індивідуальний підхід, висока якість робіт і доступні ціни. Телефонуйте або пишіть нам, ми створимо вишитий верхній одяг під ваші цілі.