Що наносимо:

  • назви компаній
  • логотипи компаній
  • надписи, імена, символіку

Для представників деяких професій жилети є обов'язковими елементами спецодягу. Людям, які за обов'язком своєї служби, працюють на проїжджих частинах, біля залізничних шляхів, на відкритій території в темний час доби, необхідно забезпечити безпеку під час виконання робочих завдань. Для них наявність яскравого, привертаючого увагу навіть в умовах поганої видимості жилета необхідно. Це прописується в правилах техніки безпеки.

Власникам компаній необхідно подбати про своїх співробітників, забезпечивши їх сигнальними жилетами з логотипом або назвою фірми. Наша компанія «Сім-Принт» пропонує виготовлення світловідбивних жилетів з нанесенням фірмової символіки вашого підприємства. Також у нас ви можете замовити каски з логотипами по доступній ціні. 

Сигнальні жилети з логотипом – особливості та технологія виготовлення

Ми здійснюємо друк логотипів на жилетах для працівників у будівельній та дорожньо-ремонтній сфері, житлово-комунальних підприємств. Також наносимо назви компаній і фірмову символіку на світловідбиваючі жилети, які необхідні при виконанні робочих обов'язків в темний час доби або в умовах поганої видимості.

Для виготовлення жилетів ми використовуємо метод друку плівкою, який дозволяє швидко і якісно нанести будь-яке зображення. Використовуються плівки флок і флекс, а також неонових кольорів, що дозволяє зробити спецодяг помітним в будь-яких умовах.

Переваги методу:

  • можливість виготовлення виробів в будь-якій кількості;
  • стійкість зображення – виріб витримує прання, не вигоряє на сонці;
  • висока швидкість виготовлення;
  • наносити логотип можна на будь-які види тканин;
  • можна друкувати об'ємні 3D-зображення.

За допомогою друку термоплівкою на жилетах можна отримати яскраві кольори і зносостійке зображення. Такі сигнальні жилети прослужать довго, будуть добре видимими в будь-яких умовах і порадують зносостійкістю. Також у нас ви можете замовити виготовлення комбінезонів з логотипами.

Ціна світловідбивних жилетів з логотипом

У нас ви можете замовити сигнальні жилети з логотипом оптом або в тій кількості, яка вам потрібна. Ціна розраховується з урахуванням обсягу партії, складності робіт, технології нанесення зображення.

Як замовити сигнальні жилети з логотипом?

Без такої уніформи неможливе виконання робіт в темний час доби або в умовах поганої видимості. Вона не тільки захищає працівників від небезпек, а й підвищує імідж компанії, робить бренд впізнаваним. В «Сім-Принт» ви можете замовити світловідбиваючі жилети з нанесенням логотипів або назв компанії в Києві. Також ми працюємо по всій Україні, тому після виготовлення партії відправимо її в будь-яку точку країни зручним для вас способом. Телефонуйте нашим менеджерам, вони проконсультують з усіх питань!

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ви можете замовити виготовлення світловідбивних жилетів з доставкою в своє місто. Ми доставимо продукцію зручним для вас способом, наприклад, Новою поштою.

Ціна виробів залежить від складності роботи, кількості виробів в партії, технології нанесення логотипу. Дзвоніть нам для уточнення деталей.

Термін виготовлення складає від 1 дня, але це залежить від складності дизайну і обсягу партії.

У нас ви можете замовити сигнальні жилети з логотипами і написами в тій кількості, яка вам потрібна. Телефонуйте менеджерам для уточнення деталей.