Тканина:

 • габардин
 • атлас
 • штучний шовк
 • шифон

 • Розмір - під замовлення

Шарф - незамінний і найпопулярніший аксесуар в гардеробі. Він використовується не тільки для додання певного стилю своїм образом, але і як елемент корпоративної форми, під час презентацій та конференцій, під час проведення рекламних кампаній.

Шарфики з логотипом є відмінним доповненням уніформи співробітника компанії або персоналу, їх часто використовують як корпоративні подарунки співробітникам на Новий рік. З їх допомогою можна підвищити впізнаваність бренду. Також вони затребувані у вболівальників спортивних клубів, членів політичних партій, благодійних та інших організацій. Наша компанія «Сім-Принт» здійснює друк на шарфах за доступними цінами. Також у нас ви можете замовити дитячі футболки з надрукованими зображеннями. Ми виготовимо для вас якісний, оригінальний, діловий і красивий аксесуар в короткі терміни під індивідуальні дизайни.

Шарф з логотипом – особливості виготовлення

Професійні співробітники нашої компанії створюють такі аксесуари з використанням якісних матеріалів і кращих технологій друку, а саме:

 • друк термопереносом;
 • трафаретний або шовкотрафаретний технологія;
 • термотрансферний методика;
 • сублімаційний друк на тканині в Києві.

Кожен з цих методів дозволяє досягти високої якості картинки, її яскравості і насиченості, а також зносостійкості. З їх допомогою на шарф можна нанести як логотип і емблему, так і будь-яке інше зображення - малюнок, фотографію або напис. Ми враховуємо всі побажання клієнтів, гарантуючи незмінно високу якість і низькі ціни. У нас ви можете замовити друк на парео логотипів, зображень, принтів, написів, малюнків та іншого. 

Друк на теплих шарфах – особливості виготовлення виробів

У холодну пору року теплі шарфи стають важливими елементами корпоративної уніформи. З їх допомогою можна зігрітися при проведенні рекламних заходів на вулиці або в неопалюваному приміщенні, а також під час виконання певних робіт.

Компанія «Сім-Принт» виконує друк логотипів на шарфах за доступними цінами. Нанести зображення можна на в'язані вироби, а також моделі з різних видів теплої тканини. Працюємо з готовими макетами, а також створюємо ексклюзивні дизайни під запити клієнтів. Також у нас ви можете замовити друк логотипів на шапках.

Друк на шарфиках – як замовити виготовлення рекламних та сувенірних аксесуарів?

Такий виріб грає важливу роль у формуванні іміджу компанії. Аксесуар часто стає «візитною карткою» організації або підприємства, може доповнювати комплект спецодягу співробітників або лунати аудиторії на різних промо-акціях. Він використовується на змаганнях в різних ігрових видах спорту: футбол, баскетбол, хокей та інше.

Ми створюємо одно- або двошарові вироби. Для друку на шарфиках використовуємо такі тканини:

 • штучний шовк;
 • атлас;
 • габардин;
 • шифон.

Дуже добре виглядають і в'язані шарфи з логотипом, які часто використовуються для екіпіровки співробітників офісу в зимовий час. Також у нас ви можете замовити друк на касках для будівельних спеціальностей чи інших сфер.

В компанії «Сім-Принт» ви можете купити стильні предмети гардероба з принтами або замовити брендований одяг. У нас також доступна вишивка лого на одязі оптом. Наші менеджери завжди готові дати професійну консультацію, а досвідчені дизайнери виготовлять шарфи на будь-який смак. Ми гарантуємо високу якість, відповідність стандартам і доступні ціни. Телефонуйте і замовляйте друк шарфів та шарфиків.

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми готові відправити вироби до вашого міста будь-яким зручним способом.

Ціна роботи залежить від складності дизайну і об'єму виробів. Вартість робіт складає від 8 грн.

Ми друкуємо шарфи в терміни від 1 дня, але це залежить від складності дизайну і обсягу партії.

Ми працюємо з різними обсягами виробів, тому ви можете замовити партію шарфів в тій кількості, яка вам потрібна. Телефонуйте нам для обговорення деталей.