Вишиті косинки використовуються в якості рекламної та агітаційної продукції. На ці вироби наносяться логотипи, написи, назви компаній і зображення будь-якої складності. Вони також часто стають частиною уніформи співробітника, їх підносять як сувеніри і роздавальних матеріалів на презентаціях, акціях та інших заходах.

За допомогою машинної вишивки можна створити красиві вироби, які відрізняються стильним дизайном і високою міцністю. Компанія «Сім-Принт» здійснює вишивку на косинках логотипів оптом. У нас ви можете замовити такі вироби під різні цілі - як частина спецодягу, для рекламних заходів, на агітації, для презентацій і багато чого іншого. Також ми пропонуємо друк на хустинках за доступними цінами.

Вишивка на косинках – особливості виготовлення брендованих виробів

За допомогою машинної вишивки косинок і хустинок можна створити красивий виріб, який вигідно відрізняється яскравим дизайном, презентабельністю. Цю продукцію можна використовувати в якості сувенірів для клієнтів і партнерів компаній, а завдяки зносостійкості вона надовго збереже свій зовнішній вигляд.

Переваги косинок з вишивкою:

  • гарний зовнішній вигляд;
  • можливість створення малюнків різного типу;
  • можна вишивати як зображення в одному кольорі, так і в декількох;
  • міцність, зносостійкість;
  • вишитий логотип стійкий до прання, він не вигоряє на сонці.

Використовуючи метод машинної вишивки, ми створимо гарні малюнки, написи, об'ємні зображення і логотипи. Якщо вам потрібна вишивка на медичних халатах, ви можете замовити її у нас.

Коли потрібні косинки з вишивкою?

У компанії «Сім-Принт» ви можете замовити вишиті косинки з логотипами, а також вироби з малюнками в якості сувенірів. Ми працюємо на сучасному обладнанні, а перед початком самого процесу виготовлення виробів узгоджуємо макет з замовником, підбираємо тип ниток.

Машинна вишивка косинок і хустинок підходить для створення виробів з логотипами, якщо ви хочете привернути увагу до своєї компанії і вигідно виділити її серед конкурентів. Вишиті зображення і написи дозволяють отримати якісний і унікальний виріб, який стане частиною гардеробу і підійде як сувенір.

Скільки коштує вишивка на хустинках?

У нас ви можете замовити косинки і хустки з логотипами оптом. Ціна вишивки на косинках становить від 12 грн / шт, що залежить від складності роботи.

Як замовити косинки і хустки з вишивкою?

В «Сім-Принт» ви можете замовити брендовану продукцію оптом в Києві. Ми також працюємо по всій Україні і доставимо вам готову продукцію в будь-який регіон. Для уточнення деталей дзвоніть нам. У нас ви також можете замовити друк шарфів за доступними цінами. 

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми виготовимо і відправимо вироби в будь-яке місто України будь-яким зручним способом. Наприклад, Новою поштою.

Ціна машинної вишивки на косинках і хустках - від 12 грн. Вартість роботи залежить від складності дизайну, обсягу партії і кількості стібків.

Ми виготовимо продукцію від 1 дня, але це залежить від складності дизайну, обсягу партії, інших факторів.

Ми працюємо з будь-якими обсягами виробів і виготовимо косинки з логотипами в тій кількості, яка вам потрібна. Телефонуйте для обговорення всіх деталей.