Вишиті прапори і вимпели - не рідкість в наші дні. Такі вироби використовуються на презентаціях, акціях, під час проведення агітацій. Вони - гарна брендована продукція, за допомогою якої компанія заявляє про свій бренд, робить його пізнаваним і підвищує свій статус. Прапори використовуються як усередині приміщень, так і зовні. Це передбачає їх зносостійкість. Тому велику популярність здобула вишивка прапорів, за допомогою якої можна отримати якісні, довговічні і міцні вироби.

Компанія «Сім-Принт» здійснює вишивку на прапорах оптом. Ми виготовимо вимпели, прапорці, гірлянди з логотипами, назвами компаній, зображеннями, написами. Також у нас ви можете замовити друк на прапорах за доступними цінами. Співробітники нашої компанії створять брендований продукт в короткі терміни будь-якої складності.

Вишивка прапорів - переваги і основні особливості

Така продукція використовується для різних цілей. Ви можете купити вишиті прапори для установки в офісі компанії, під час проведення презентацій, на виїзних заходах. Вони стануть відмінними агітаційними і сувенірними виробами.

Вишивка на прапорах на замовлення мають такі переваги:

  • зносостійкість, вони не бояться частих прань, сонячних променів, погодних умов;
  • такі вироби виглядають цікаво, красиво і сучасно;
  • застосовуючи технології вишивання, можна створити зображення або напис будь-якої складності;
  • для вишивки можна використовувати найрізноманітніші матеріали.

Наша компанія займається виготовленням вишитих прапорів під різні цілі. Ви можете замовити прості односторонні прапорці, двосторонні або дзеркальні вироби. У нас також доступна послуга вишивка на крої оптом чи в тій кількості, яка вам потрібна. 

Вишиті прапори з логотипами - якісна брендована продукція

Вишивка логотипів на прапорах - це один з елементів корпоративної культури та правильної презентації компанії. З його допомогою можна підкреслити індивідуальність, виділитися серед конкурентів. Професійні співробітники «Сім-Принт» використовують машинну вишивку на прапорах, за допомогою якої можна швидко виготовити великі партії виробів.

Як відбувається виготовлення прапорів з вишивкою?

  • Ми узгоджуємо з вами макет, розмір і стиль майбутнього виробу. Наші менеджери можуть самостійно створити дизайн прапорця або працювати по готовому ескізу.
  • Підбираються нитки, матеріали і колір прапора.
  • Налаштовується програма вишивання і проводиться сам виріб.

Ми чітко дотримуємося термінів виготовлення. Вони залежать від обсягу партії і складності.

Ціна на вишиті прапори

У нас ви можете замовити вишивку лого на прапорах оптом. Вартість складає від 12 грн / шт, що залежить від складності виробу.

Як замовити вишивку на прапорах?

Компанія «Сім-Принт» створить оригінальні, красиві і якісні вироби оптом в Києві. Ми також приймаємо замовлення по всій Україні і гарантуємо виготовлення продукції в термін. Наші професійні співробітники після виконання замовлення швидко відправлять партію в будь-яку точку країни. Переваги роботи з нами - індивідуальний підхід, доступна ціна та висока якість. Замовляйте вишиті прапори, зателефонуємо або написавши нам.

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми можемо відправити готові вироби в будь-яке місто України Новою поштою або іншим зручним для вас способом.

Ціна вишивки прапорів починається від 12 грн. Вартість розраховується залежно від складності роботи, обсягу партії і кількості стібків.

Терміни складають від 1 дня, але залежать від складності дизайну і обсягу партії.

Ми виготовляємо вишиті прапори в тій кількості, яка вам потрібно. Телефонуйте нам для обговорення деталей.