Що вишиваємо:

 • картинки любой складності
 • логотипи вашої компанії
 • написи

Футболка з вишивкою - не просто красивий елемент гардеробу, а й спосіб привернути увагу, виділити свою компанію, вигідно презентувати бренд або зробити оригінальний подарунок. Це ексклюзивні і оригінальні вироби для повсякденного носіння, проведення флешмобів, виставок, презентацій, формування корпоративного стилю. Також вони стануть гарними корпоративними подарунками на Новий рік з логотипом.

Наша компанія «Сім-Принт» здійснює машинну вишивку нафутболках логотипів, написів, малюнків, брендів і іншого. Також ми здійснюємо   друк на футболках зображень будь-якої складності. У нас ви можете замовитивиготовлення виробів оптом або в тій кількості, яка вам потрібна. Ми також беремося за терміновізамовлення.

Вишивка на футболках написів, логотипів, малюнків – переваги

Вишивка на футболках в Києві дозволяє швидко виготовити вироби навіть великих партій, нанести зображення будь-якої складності. Це можуть бути великі, маленькі, кольорові, чорно-білі та інші зображення. Для створення таких красивих, неординарних або брендових виробів ми використовуємо сучасне обладнання.

Вишивка логотипів на футболці, переваги:

 • престижний зовнішній вигляд;
 • зображення надовго зберігає свою якість, не стирається і не вигоряє;
 • вироби не вимагають спеціального догляду;
 • можна нанести малюнок будь-якої складності.

Ціна комп'ютерної вишивки залежить від складності та розміру малюнка. Телефонуйте нам і уточнюйте додаткову інформацію у менеджерів!

Машинна вишивка логотипу на футболках: особливості 

У нас ви можете замовити вишивку на різній тканини і будь-якої складності. Ми працюємо як з уже готовими дизайнами від наших клієнтів, так і розробляємо макети майбутнього виробу. Вишивка на футболках здійснюється в кілька етапів.

 • Розробка та узгодження макету.
 • Вибір ниток, кольору, стилю, тиражу.
 • Занесення в програму машинки всіх необхідних параметрів і безпосередньо вишивання.

Вишивка логотипу на футболках ідеально підходить для наступних цілей:

 • якщо потрібно нанести логотип на робочий одяг, уніформу;
 • для одягу, який буде використовуватися на презентаціях, флешмобах та інших заходах;
 • якщо ви хочете, щоб ваші співробітники виглядали солідно;
 • в якості подарунка.

Така технологія - одна з найпопулярніших, завдяки високій якості зображення, його стійкості до стирання і презентабельності.

Вишивка лого на футболках: ціна

У нас ви можете замовити вироби оптом. Вартість складає від 12 грн / шт, що залежить від обсягів і складності роботи.

Як замовити вишивку на футболках

Наша компанія «Сім-Принт» пропонує послуги з вишивки на футболках в Києві, а також ми приймаємо замовлення по всій Україні. Досвідчені фахівці швидко виконають ваше замовлення, після чого відправлять його в будь-яку точку країни за вказаною адресою. Вишивка на футболках на замовлення - це висока якість, а також доступні ціни.

Наші особливості - індивідуальний підхід до кожного клієнта, робота з будь-якими тканинами і тиражами. Пишіть нам або телефонуйте, ми створимо якісні, оригінальні або брендові вироби під ваші цілі.

Замовляйте також:

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми виготовимо і відправимо вироби в будь-яке місто України зручним для вас способом. Наприклад, Новою поштою.

Ціна вишивки - від 12 грн. Її вартість прораховується з урахуванням складності роботи, кількості виробів і кількості стібків.

Терміни вишивки на футболках становлять від 1 дня, але це залежить від складності дизайну, обсягу партії, інших факторів.

Ми працюємо з будь-якими обсягами виробів і виготовимо футболки з вишивкою в тій кількості, яка вам потрібна.