Бандани – ц е частина корпоративної уніформи, спецодягу або ефективна агітпродукція. Ці вироби використовуються для створення фірмового стилю, а також в якості сувенірів на презентаціях, промо-акціях, в рекламних цілях або політичних агітаціях. Оригінальні бандани з логотипами, написами, зображеннями привертають увагу, заявляють про компанію і формують позитивний імідж бренду.

Компанія «Сім-Принт» пропонує вишивку на банданах і хустках оптом за доступними цінами. Ми створимо вироби з логотипами, зображеннями будь-якої складності, написами в тій кількості, яка вам потрібно. Також ви можете замовити друк на банданах за доступними цінами.

Вишивка на банданах – в чому переваги?

Це досить популярний метод, який виграє перед іншими способами нанесення зображень, завдяки високій якості малюнка і його стійкості. За допомогою вишивання можна створити вироби будь-якої складності, які виглядають красиво і презентабельно. Вони привертають увагу до себе, відмінно підходять під корпоративний стиль і будуть гарним варіантом в якості сувенірної продукції.

Особливості вишитих бандан:

  • гарний зовнішній вигляд, презентабельність;
  • висока якість малюнку, міцність;
  • можливість створення зображень будь-якої складності;
  • стійкість до прання, соняного проміння.

Вишивка логотипів на банданах дозволяє отримати довговічні, об'ємні і незвичайні малюнки.

Бандани з вишивкою – особливості виробів

За допомогою машинної вишивки фахівці «Сім-Принт» створять якісний, презентабельний виріб. Вони використовують міцні нитки, працюють з готовими дизайнами чи створять для вас макет майбутнього виробу.

У нашій компанії ви можете замовити вишивку на банданах будь-якої складності. Робота відбувається в кілька етапів.

  • Розробка і узгодження дизайну виробу.
  • Вибір кольору, стилю вишивання, тиражу.
  • Занесення в програму машинки необхідних параметрів і саме виготовлення продукції.

Вишивка лого на банданах проводиться в строк, ми гарантуємо високу якість продукції.

Ціна вишивки на банданах

В «Сім-Принт» можна замовити бандани з логотипами оптом. Ціна виробів становить від 12 грн / шт, що залежить від складності роботи.

Як замовити вишивку на банданах?

Якщо вам потрібна вишивка на банданах на замовлення, звертайтеся в «Сім-Принт». Ми створюємо вироби з логотипами, написами і малюнками в Києві. Ми також приймаємо замовлення по всій Україні і відправимо готову продукцію в будь-який регіон.

Ми гарантуємо високу якість виробів, професіоналізм, індивідуальний підхід і доступні ціни. Щоб оформити замовлення, телефонуйте нам. Ми створимо якісну брендовану або сувенірну продукцію.

Інші наші послуги: 

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми можемо зробити доставку в будь-яке місто України зручним для вас способом. Наприклад, Новою поштою.

Ціна на вишивку на банданах починається від 12 грн. Вартість залежить від кількості стібків, складності роботи і обсягу.

Термін вишивки на банданах становить від 1 дня. Це залежить від обсягу партії, складності дизайну.

Ми працюємо з будь-якими обсягами і виготовимо партію вишитих бандан в тій кількості, яка вам потрібна.