Вам потрібен гарний і незвичайний подарунок для дитини? Хочете підібрати оригінальні футболки для флешмобів, на заняття в гуртки, спортивні заходи або для інших цілей? Вишиті дитячі футболки стануть відмінним вибором для хлопців різного віку. З їх допомогою можна виділитися, заявити про себе, вразити оточуючих. А ще вони стануть хорошим варіантом для різних секцій і колективів.

В «Сім-Принт» ви можете замовити вишивку на дитячих футболках за доступними цінами. Ми виготовимо вироби з різними оригінальними зображеннями, символікою, написами і іншим цікавим дизайном. У нас ви також можете замовити дитячі футболки з друком в Києві і Україні.

Вишивка на дитячих футболках – в чому особливості виробів?

Для створення таких оригінальних виробів ми використовуємо машинну вишивку, яка виробляється на якісному обладнанні. Наші фахівці підбирають міцні і надійні нитки, а також створюють малюнки будь-якої складності, використовуючи той тип вишивки, який вам потрібен.

Чому вишиті дитячі футболки так популярні:

 • вони виглядають цікаво і незвично;
 • вишиті вироби не вигоряють на сонці, не стираються і не втрачають своєї якості;
 • вони стійкі до прання;
 • можна створити найрізноманітніші малюнки, в тому числі написи.

  В нашій компанії ви можете замовити вишивку будь-якої складності. Ми працюємо по готовим дизайнам, а також створюємо макети майбутніх виробів. Приступаємо до вишивання тільки після узгодження дизайну з замовником.

  Ціна вишивки на дитячих футболках

  «Сім-Принт» пропонує вишивку на дитячих футболках оптом. Ціна виробу становить від 12 грн за штуку, але це залежить від складності малюнка і обсягу партії.

  Як замовити вишиті дитячі футболки?

  Наша компанія «Сім-Принт» пропонує вишивку на дитячому одязі в Києві. Якщо вам потрібна вишивка на тканині, звертайтеся до нас. Також ми працюємо по всій Україні. Так, після відшивання обсягу виробів ми відправимо партію в будь-який регіон країни. Для замовлення виробів телефонуйте нам. Ми гарантуємо якість та ексклюзивність футболок.

 • Так! Наше виробництво розташоване в Києві, але ми виготовимо футболки і доставимо їх в будь-яке місто України зручним способом. Наприклад, Новою поштою.

  Ціна вишивки становить від 12 грн за штуку. Вартість прораховується з урахуванням складності дизайну, кількості виробів і стібків.

  Ми вишиваємо в термін від 1 дня. Але це залежить від обсягу партії, складності дизайну та інших особливостей. Дзвоніть нам!

  Наша компанія працює з будь-якими обсягами виробів. Фахівці виготовлять їх в тій кількості, яка необхідна. Телефонуйте нам.