Тканина:

 • габардин
 • атлас
 • штучний шовк

Разміри:

 • індивідуальні

У торгівлі, виробництві та рекламі використовуються бірки. Застосовувана нашою компанією друку сублімації бірок дозволяє домогтися яскравості і чіткості зображення, що сприяє кращому сприйняттю інформації.

Ми виготовимо такі види бирок:

 • Інформаційні - містять важливі дані про властивості, терміни експлуатації, характеристиках і виробниках конкретного товару.
 • Рекламні - грають іміджеву роль і завдяки своїй яскравості привертають увагу клієнтів, підвищуючи популярність бренду.
 • Маркувальні - вони необхідні при організації ефективного обліку товарів у великих магазинах і на виробництві.
 • Пломбувальні - створюються для захисту товару і його упаковки від навмисного, несанкціонованого розкриття.

Наші бірки виходять якісними, зносостійкими і, тому - довговічними. Пропонуємо також виготовлення наклейок і табличок для зовнішньої реклами за вигідними цінами. Також у нас можна замовити виготовлення бірок для подарунків, різних видів продукції недорого. Також ми пропонуємо виготовлення прапорців на замовлення за доступними цінами.

Виготовлення бірок, що потрібно знати

Будь-яка бірка може стати ефективним рекламним інструментом. На ній зазвичай розміщується не тільки інформація про товар, але і логотип компанії, контакти та інші важливі дані. Можна друкувати пластикові, металеві, картонні, паперові, текстильні, алюмінієві, бавовняні, шкіряні, жакардові бірки. Нерідко створюють етикетки на силіконі або ювелірні вироби. Якісно виготовлені і оригінальні бірки привертають увагу покупців. Найчастіше, саме на цей невеликий елемент дивляться перш, ніж зробити покупку. Також ми пропонуємо виробництво банерів за доступними цінами.

При виборі бирки важливо визначитися з наступними параметрами:

 • Матеріал - для деяких товарів підійде щільний і вологостійкий папір, а ось бірки для одягу найкраще друкувати з синтетики або натуральних тканин.
 • Розміри - цей параметр підбирається індивідуально відповідно до поставленої мети. У нашій компанії налагоджено виготовлення бирок стандартних і невеликих розмірів.
 • Форма - виробництво етикеток прямокутної форми більш популярно, але за бажанням замовника можливі овальні, круглі, трикутні і вироби інших форм.
 • Особливості зображення - важливо заздалегідь продумати, яка інформація буде вказана на поверхні, і тільки в цьому випадку виробництво бирок стане якісним.

Ми пропонуємо бірки на замовлення, які не підведуть за якістю і не розчарують по дизайну. Ми також пропонуємо нанесення логотипів на валізи, сумки та іншу ручну поклажу. Завдяки величезному досвіду наших співробітників та інноваційному обладнанні відбувається виготовлення бірок для одягу та інших товарів великими тиражами і в короткий термін.


Друк бірок, види:

Ярлики на одязі, виготовлені у вигляді бірок з логотипом, є одним з видів поліграфічної продукції, що використовуються для ненав'язливого ознайомлення клієнта з брендом. Бірки також інформують покупця про заявлені виробником властивості товару. Часто проводиться друк на стрічці бірки.

Виготовлення бирок зазвичай передбачає нанесення на них логотипу компанії рекламодавця, її коротких контактних даних, наприклад адреси сайту. Графічне зображення і текст на поліграфічної продукції повинні бути виняткової якості. Перш за все особливі вимоги пред'являються до чіткості і стійкості. Цінна інформація на бирці не повинна розпливатися, стиратися від дотику і т.п. Це істотно знижує її комерційну ефективність.

Конструктивні особливості

Наша компанія виготовляє бірки з габардину, атласу і шовку. Також ви можете замовити бірки з того матеріалу, який потрібен. Телефонуйте нам і ми проконсультуємо з усіх питань.

Розміри бірок можуть бути будь-якими, що залежить від їх типу і сфери застосування. Наприклад, ми можемо створити бірки 3х2 см, 4х5 і т.п.

Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми зможемо доставити вам продукцію в будь-який регіон України будь-яким зручним для вас способом.

Так! У нас ви можете замовити виготовлення бірок в тій кількості, яка вам потрібна.