Друк та вишивка української символіки

Вироби з українською тематикою стали неймовірно популярними. Вони використовуються не лише на заходах, а й у повсякденному житті. Ними прикрашають одяг, уніформу, офісні приміщення, державні організації тощо. Добре виглядає символіка України на різноманітних аксесуарах.

Брендування літніх головних уборів: особливості нанесення логотипів

Красиві та стильні літні головні убори – це не лише гарний захист від сонця. Вони давно стали частиною акцій, рекламних кампаній, спецодягу та уніформи співробітників. Тому все частіше на них наносять логотипи, назви компаній та іншу інформацію, що допоможе залучити покупців, познайомити аудиторію з брендом та виділити співробітників.

Брендування кафе та ресторанів – де замовити аксесуари та уніформу з логотипами?

Брендинг закладів громадського харчування – це важливий етап на шляху їх розвитку та створення позитивного іміджу. До його завдань входить розвиток торгової марки, залучення відвідувачів. Тому йому приділяють багато уваги.

Рекламна продукція на замовлення: стійки-павуки, банери, стенди

Під час проведення рекламних кампаній багато торгових марок використовують спеціалізовану продукцію. Крім сувенірних роздавальних матеріалів, важливе значення мають стенди, банери та таблички, які несуть важливу інформацію для клієнтів або партнерів.

Друк на головних уборах: особливості нанесення логотипів

Брендування головних уборів – одна з можливостей заявити про компанію, виділити своїх співробітників або створити яскраву, незвичайну сувенірну продукцію для партнерів та клієнтів. Гарні кепки та шапки з незвичайними принтами давно вже не виходять із моди, а бейсболки з логотипами вважаються невід'ємним атрибутом уніформи у багатьох компаніях.

Номінації та грамоти для співробітників – заохочувальні сувеніри на свята

Як відомо, заохочувальні сувеніри – одні з мотивуючих подарунків для співробітників компаній і підприємств. З їхньою допомогою можна виділити працівників, дати їм впевненість у тому, що їх цінують у компанії. Тому грамоти, номінації, таблички часто вручаються на різноманітних заходах чи корпоративах.

Вишивка на поло: брендування сорочок-поло як елемента корпоративної культури

Одним із головних елементів гардеробу вважається футболка. Такий простий одяг чудово підходить для повсякденного носіння, створення вечірніх образів, а ще він входить до частини уніформи. Нерідко співробітники великих компаній ходять у однакових футболках, на які нанесено логотипи, назву торгової марки, ініціали працівника.

Утеплюємося до осені: брендування верхнього одягу

В осінні холоди ми утепляємся, вибираючи красивий і стильний верхній одяг. Це курточки, шапки, жилети, шарфи, кофти. І хочеться, щоб вони виглядали не тільки модно, але й стильно. Для цих цілей часто використовується брендування – нанесення зображень на тканину за допомогою методу друку або вишивки.