Вибираєте практичний і красивий подарунок для дитини? Шукаєте гарний дитячий одяг для змагань, проведення флешмобів або занять в гуртку? Ми пропонуємо оперативний друк на дитячих футболках будь-яких зображень, написів, фото і вашого дизайну. Такі вироби стануть улюбленим предметом гардеробу, порадують незвичайним зовнішнім виглядом і ексклюзивністю.

В «Сім-Принт» ви можете замовити дитячі футболки з друкованим зображенням, вибравши власний дизайн виробу. Ми також здійснюємо друк на футболках в Києві і Україні для дорослих.

Друк на дитячих футболках з допомогою методу сублімації – особливості

Наша компанія використовує метод сублімації на дитячих футболках, за допомогою якого можна створювати красиві, яскраві і зносостійкі вироби. Технологія сублімації має такі особливості:

  • на футболку можна нанести будь-який малюнок, в тому числі фотографії та написи;
  • зображення виглядає яскраво, всі кольори чіткі і красиві;
  • картинка не вигоряє на сонці, вона не боїться частого прання;
  • висока зносостійкість, гарний дизайн.

Фахівці «Сім-Принт» нанесуть будь-яке зображення на дитячу футболку, яка порадує міцністю і відмінним зовнішнім виглядом. У нас ви зможете замовити такий виріб, який точно порадує вашу дитину. Також у нас ви можете замовити вишиті дитячі футболки.

Скільки коштує друк на дитячих футболках?

У нас ви можете замовити дитячі футболки з малюнками, фото, написами і символами оптом і в тій кількості, яка вам потрібно. Ціна дитячої футболки з друкованим зображенням залежить від особливості малюнка, обсягу партії і складності.

Як замовити дитячі футболки з друкованим зображенням?

Звертайтеся в нашу компанію і ми виконаємо ваше замовлення точно і в строк. Працюємо по наданим макетам або створимо дизайн майбутньої футболки. Замовляйте друк на дитячих футболках в Києві, також ми пропонуємо нанесення логотипів на трикотаж і працюємо по всій Україні. Після виготовлення доставимо продукцію в будь-який регіон. Телефонуйте нам!

Так! Наше виробництво знаходиться в Києві, але ми виготовимо і доставимо дитячі футболки з надрукованими зображеннями в будь-який регіон України зручним для вас способом.

Ціна друку на дитячих футболках залежить від обсягу партії і складності виготовлення виробів. Телефонуйте для уточнення деталей.

Ми створюємо дитячі футбоолкі з надрукованими зображеннями в термін від 1 дня, але це залежить від складності дизайну і обсягу партії.

У нас ви можете замовити друк дитячих футболок в будь-якій кількості.