Для проведення рекламних акцій і заходів актуально виготовлення прапорів - конструкцій з невеликим флагштоком і зменшеними розмірами полотна. Сюди також можна віднести настільні прапорці, які використовуються в офісах для створення корпоративного стилю, а також на зборах і конференціях.

Друк прапорів – особливості та види

Виконуємо друк прапорів наступних видів:

  • Односторонні - "економ-варіант" за ціною і часу. Виготовлення відбувається методом наскрізної друку. Прапорець підійде для рекламних акцій, одноденних урочистих заходів, конференцій та ін.
  • Двошарові - більш якісне рішення, яке актуально в корпоративному середовищі, для проведення конференцій міжнародного характеру, для державних відомств та ін.

Кращим вибором вважається друк сублімації в Києві - саме цю технологію і використовує наша команда для виробництва прапорів і вимпелів. При низькій вартості і невеликих тимчасових витратах, ви отримуєте якісний, яскравий і довговічний продукт.

Друк методом сублімації на прапорцях і прапорах – переваги

У процесі виробництва використовується екологічно чисте чорнило, що володіє стійкістю до вицвітання і стирання, тому друк на прапорцях виходить якісним. Також використовується сучасне обладнання. Під впливом високих температур матеріал «загартовується», йому не страшні чистки і прання. Малюнок наноситься на лицьову сторону і переноситься на виворітну по дзеркальному методу – виходить двосторонній друк прапорів. Це дозволяє здешевити і прискорити процес.

Друк методом сублімації прапорів і прапорців з логотипом гарантує:

  • низьку собівартість при малих і великих тиражах;
  • фотографічну чіткість друку малюнка на прапорі;
  • високу якість передачі кольору у всьому існуючому спектрі відтінків;
  • однорідну структуру матерії після того, як був проведений друк прапора на тканині;
  • довговічну службу вироби і стійкість до атмосферних опадів.

Якщо вам необхідний друк прапора на замовлення – з паличкою або без, то наша компанія з радістю візьметься за справу. Ми надрукуємо прапори з логотипами, малюнками, написами. Ви можете замовити прапорці гірлянди, двосторонні, паперові та інші. У нас також ви можете замовити друк на тканині Київ за доступними цінами. Після узгодження макету і характеру зображення всі роботи здійснюються в короткий термін. У нас можна замовити терміновий друк прапорців в Києві за низькими цінами, не сумніваючись в якості і довговічності отриманого виробу.

Інші наші послуги:

Машинна вишивка прапорів

Друк логотипів на куртках

Друк гірлянд прапорців