Що вишиваємо?

 • логотипи;
 • зображення;
 • назви, імена;
 • малюнки, принти.

Рушники з вишивкою – дуже красиві та стильні вироби, які стануть чудовим варіантом на подарунок, а також використовуються в рекламних цілях, для брендування ресторанів, кафе, готелів та інших закладів. Вони часто наносять логотипи компаній, символіку брендів, імена, написи, різні зображення.

Брендовані рушники дозволяють не лише сформувати позитивний імідж компаній, що працюють у туристичній чи розважальній сфері. Їх часто замовляють як невеликі подарунки співробітникам, клієнтам, партнерам компаній. Компанія «Сім-Принт» пропонує брендування рушників оптом за доступними цінами. Ми нанесемо будь-яке зображення, яке вам потрібне, використовуючи кольорові та міцні нитки. У нас ви можете замовити як повнокольорові макети, так і витримані в одному кольорі.

Вишивка на рушниках – у чому особливості такого методу брендування?

В основному на рушники наносять логотипи за допомогою технології вишивання. Це дозволяє отримувати зносостійкі вироби, що мають гарний зовнішній вигляд. Вони виглядають цікаво, презентабельно.

Завдяки машинній вишивці можна досягти таких результатів:

 • рушники виглядають стильно та презентабельно;
 • малюнок відрізняється міцністю, високою якістю;
 • можна завдавати навіть складних зображень;
 • стійкість до прання та ультрафіолету.

У нас ви можете замовити виготовлення рушників із вишивкою за власними дизайнами, а також шеврони на замовлення. Також ми розробимо макет майбутнього виробу під ваші цілі та розпочнемо роботу лише після погодження його з вами.

Етапи виготовлення брендованих рушників

Такі вироби можуть бути різних розмірів та дизайнів. Ми пропонуємо виготовлення як маленьких рушників, так і банних виробів. Також у нас ви можете замовити комплект рушників, які використовуються в готелях, спа-салонах, соляріях та інших компаніях.

Машинна вишивка на рушниках проходить у кілька етапів:

 • Розробка та узгодження макета.
 • Підбір стилю, кольору малюнку, тиражу.
 • У програму заносяться параметри вишивки та здійснюється виготовлення виробів.

Ми гарантуємо високу якість продукції, а також повну відповідність макету замовника.

Ціна вишивки на рушниках

У нас ви можете замовити брендування рушників оптом. Ціна складає від 12 грн/шт, що залежить від складності робіт.

Як замовити рушники з логотипами?

Звертайтеся до нашої компанії «Сім-Принт», ми створимо іменні рушники, з логотипами, малюнками, написами. Також ми пропонуємо плед із вишивкою на замовлення, який порадує своїм гарним зовнішнім виглядом. Працюємо по всій Україні. Телефонуйте нам для отримання додаткових консультацій та замовлення брендованих виробів.


Типи вишивкиТак, наше виробництво знаходиться у Києві. Але ми готові доставити брендовані рушники у ваше місто зручним способом.

Ціна виготовлення брендованих рушників залежить від складності робіт, обсягу партії. Телефонуйте нам, ми проконсультуємо з усіх питань.

Термін виготовлення рушників становить від 1 дня, але це залежить від складності дизайну та обсягу партії.

У нас ви можете замовити вишивку рушників у кількості, яка вам потрібна. Телефонуйте для обговорення деталей.