Футболка в українському стилі – це чудовий спосіб висловити свою громадянську позицію та зробити гарний подарунок родичам чи друзям. Такі написи, як «Я люблю Україну», «Пишаюся, що я українець», «Слава Україні», викликають найвищі патріотичні почуття. А принти у вигляді герба, прапора нашої країни, цитат великих українців та вишитих символів стали дуже популярними. Сьогодні патріотичні футболки стають неймовірно популярними, вони використовуються на різноманітних заходах, мітингах, концертах та у повсякденному житті. А ще вони прикрасять будь-який образ, адже бути одягненим патріотично – це модно та стильно.

Якщо ви хочете замовити патріотичні футболки в Україні, компанія «Сім-Принт» виготовить для вас ексклюзивні моделі з українською символікою та написами. Ми створимо оригінальний національний одяг, який стане частиною вашого образу або буде чудовим подарунком. Також пропонуємо вишивку та друк української символіки на одязі.

Які принти прикрашають патріотичні футболки в Україні?

Популярність такого одягу зростає у нашій країні. Адже люди все частіше намагаються висловити свої почуття до рідної країни, не приховуючи своєї прихильності до України. Нанесення національних принтів стало новим трендом.

На футболки наносять символіку за допомогою друку або вишивки, а найбільш популярними вважаються такі моделі:

  • з прапором України;
  • з гербом нашої країни;
  • із зображенням національних візерунків та вишивки;
  • з написами «Я українець», «Дякую Богу, що я не москаль», «Люблю Україну» тощо;
  • з фразами великих українців, уривками із віршів національних поетів.

Футболки можуть бути виготовлені в різних стилях і відтінках. Ви можете вибрати яскраві моделі або простіші, з національним принтом.

Футболки з українською символікою – особливості нанесення принтів

Якщо ви хочете замовити унікальний виріб, якого ніхто не має, звертайтеся до компанії «Сім-Принт». Ми створимо ексклюзивну футболку з вашим макетом або виготовимо її дизайн під ваші цілі та запити. Наші дизайнери допоможуть втілити ваш задум. Також у нас доступна вишивка на тканині за будь-якими макетами.

Ми пропонуємо друк патріотичних футболок за допомогою методу сублімації. Його перевага у швидкому нанесенні малюнка на тканину, при цьому досягаються яскраві та реалістичні відтінки. Зображення не вигоряє, не боїться частих прань і відрізняється природною передачею кольорів. Така футболка радуватиме вас довгий час.

Метод сублімації дозволяє швидко створити велику партію футболок із національною символікою. При цьому можна наносити будь-які зображення або написи незалежно від їх складності.

Патріотичні футболки на замовлення – простий спосіб висловити свою громадянську позицію

Замовляйте українські футболки з національною символікою оптом або в кількості, яка вам потрібна. Вони стануть виразом вашої громадянської позиції. Ми пропонуємо доступні ціни, які приємно здивують вас, а також розробку ексклюзивних дизайнів. Також у нас ви можете обрати шеврони на замовлення в тій кількості, яка вам потрібна. Працюємо у Києві, але пропонуємо доставку футболок у будь-який регіон України. Телефонуйте, ми проконсультуємо з усіх питань.

Наша компанія «Сім-Принт» пропонує друк українських футболок з доставкою в будь-який регіон України зручним для вас способом. Телефонуйте для уточнення деталей.

У нас доступні ціни на виготовлення патріотичних футболок. При цьому ми гарантуємо високу якість виробів та повну відповідність макетам.

Термін виготовлення патріотичного одягу становить від 1 дня, що залежить від складності малюнка та кількості виробів у партії.

Так, у нас ви можете замовити футболки із національною символікою оптом. Ми виготовимо вироби в кількості, яка вам потрібна.