Що вишиваємо на патріотичних кепках:

  • герб України
  • прапори
  • патріотичні написи, символіку

Одяг та аксесуари з патріотичною символікою – це чудовий спосіб прояву своєї громадянської позиції. Красиві футболки з українськими символами стають частиною повсякденного образу або обираються на різноманітні заходи. Не менш популярні й кепки, на які наносять фрази «Я люблю Україну», «Все буде Україна», «Слава Україні», а також зображення герба, прапора, елементи української вишиванки та принти у синьо-жовтих кольорах.

У компанії «Сім-Принт» ви можете замовити патріотичні кепки в Україні з доставкою до свого міста, а також друк на лонгслівах. Ми пропонуємо красиві блейзери та бейсболки в ексклюзивних дизайнах. Вони стануть доповненням до вашого образу, а також активно використовуються на мітингах та вибираються як подарунки та роздавальні сувенірні вироби.

Найпопулярніші патріотичні кепки в Україні – модні елементи гардеробу для самовираження

Такий одяг підходить для тих, хто хоче розповісти про любов до своєї країни та показати свою громадянську позицію. У нас ви можете замовити такі кепки:

  • з гербом та прапором України;
  • з гербами чи символами українських міст;
  • з патріотичними написами, уривками фраз чи віршів великих українців;
  • з невтішними виразами на адресу ворогів, крилатими висловлюваннями;
  • з принтами у національних відтінках;
  • з елементами вишиванки.

Ми виготовляємо патріотичні кепки за вашим макетом або створимо ексклюзивний дизайн виробу з огляду на ваші побажання. Також у нас доступна вишивка на одязі логотипів, патріотичної символіки, малюнків.

Кепки з українською символікою – особливості нанесення малюнка

Ми наносимо національну символіку на бейсболки за допомогою методу сублімації. Дана технологія забезпечує чіткість та барвистість малюнка, він не боїться частих прань і не вигоряє під впливом ультрафіолету. Також дана технологія дозволяє швидко виготовити оптову партію кепок.

Кепки з українською символікою можуть бути виконані у різних відтінках, що обговорюється у процесі оформлення заявки. Такі стильні аксесуари поєднуються із повсякденним одягом, спортивною формою, спецодягом. Вони допоможуть вам демонструвати оточуючим власні переконання та виглядати стильно.

Як замовити кепки із національною символікою?

У компанії «Сім-Принт» ви можете замовити кепки з українською символікою, а також військові нашивки. Ми виготовимо партію виробів у кількості, яка вам потрібна. Наше виробництво знаходиться у Києві, але ми доставимо готову партію до будь-якого міста України. Гарантуємо високу якість кепок, також пропонуємо доступні ціни на них. Телефонуйте для уточнення деталей.

Наша компанія «Сім-Принт» знаходиться в Києві, але здійснює доставку готової продукції до будь-якого міста України зручним для клієнта способом.

Вартість виробів визначається окремо, вона залежить від складності малюнка, а також кількості виробів у партії.

Термін виготовлення кепок із патріотичною символікою становить від 1 дня, що залежить від складності малюнку та кількості виробів у партії.

Так, у нас ви можете замовити кепки із національною символікою оптом. Ми виготовимо вироби в кількості, яка вам потрібна.