Замовляючи вишивку, клієнт хоче знати точну вартість послуги і як формується ціна на неї. Насправді вартість вишивки на тканині залежить від складності виробу, типу тканини, технології, кількості стібків і кольору.

Як довідатися про ціни на машинну вишивку?

Часто при здійсненні послуг з вишивання багато компаній вказують вартість 1000 стібків. Насправді реальні витрати залежать від того, який вид тканини буде використовувати і наскільки складним є виріб. Наприклад, при вишиванні кепок і бейсболок необхідно більше витрат часу і сил, адже технологія більш трудомістка. Те ж саме стосується випадку, коли необхідно використовувати декілька кольорів в малюнку або складну тканину (шкіру, шкірозамінник).

Розраховується вартість вишивки на тканині за кількістю стібків. У нас ціна за 1000 стібків складе 3 грн. Але мінімальна вартість вишитого логотипа - 12 грн.

Але варто пам'ятати, що це не гранична ціна. Комп'ютерна програма розраховує вартість малюнка самостійно, в залежності від його складності, типу матеріалу і виду логотипу. Також ціна вишивки залежить від термінів виконання замовлення, адже термінові вироби завжди коштують дорожче. Вартість виготовлення продукції залежить також від кількості виробів. Чим більша партія замовляється, тим менша ціна на вишивку логотипів.Вартість вишивки на тканині – що враховується для формування ціни

Сьогодні вишивка на тканині – одна з найпопулярніших послуг. Ми можемо нанести логотипи на футболки, спецодяг, текстиль, головні убори, желетки і куртки, шеврони і нашивки, бандани, пледи і інші вироби.

Вартість комп'ютерної вишивки прораховується строго індивідуально. Підсумкова і остаточна ціна буде сформована тільки після створення програми для вишивальної машини.

Але, якщо ви хочете зрозуміти, що ж береться до уваги при прорахунку вишивки логотипів, пам'ятайте про наступне:

  • малюнок і його складність;
  • колір майбутнього логотипу;
  • тип ниток і умови використання майбутнього виробу;
  • вид тканини;
  • кількість екземплярів;
  • форма і розмір крою;
  • розмір малюнка - у нас ви можете замовити вишивку логотипу від 1 см кв до 30 * 37 см.

При замовленні вишивки логотипів або інших малюнків на тканині враховуйте, що вартість послуги розраховується індивідуально в залежності від багатьох факторів. Її прораховує сама програма в вишивальній машинці після внесення всіх параметрів.

Телефонуйте менеджерам «Сім-Принт» для консультації на замовлення вишивки логотипів. Якщо вам потрібра вишивка на одязі в Києві, звертайтеся до нас. Ми працюємо з будь-якими тканинами і виконуємо малюнки будь-якої складності в чітко обумовлені терміни.